אחסון נכון של סקייטבורד לחורף

החורף יכול להיות קר מאוד ולהביא הרבה לחות – אז סקייטבורד עשוי להיות לא בא בחשבון עבורך במהלך החלק המסוים הזה של השנה. כדאי ללמוד על אחסון נכון. כך כאשר טמפרטורות חמות יותר יתגלגלו, תוכלו להוציא אותו וליהנות ממנו שוב. תהליך זה גם יעזור להבטיח שהסקייטבורד שלך יהיה במצב מצוין כשאתה מוכן לרכוב עליו שוב.

לפני שאתם מאחסנים את הסקייטבורד שלכם לחורף, קחו את הזמן לבדוק אותו בזהירות. אם אתה צריך לתקן אותו או להחליף חלקים כלשהם זה יהיה זמן מצוין לעשות זאת. כאשר אכן יגיעו טמפרטורות חמות יותר, תוכל לתפוס את הסקייטבורד שלך מחוץ לאחסון וליהנות ממנו. אם לא תחזקו אותו כראוי קודם, אז תצטרכו לעשות את כל זה כשמתחשק לכם לעלות עליו.

במציאות, סקייטבורד לא תופס כל כך הרבה מקום. לכן אתה יכול בקלות למצוא מקום אחסון מצוין עבורו במקום לאפשר לו להיחשף לפגעי מזג האוויר. אפילו למקם אותו מתחת למיטה שלך או על גבי הארון שלך הוא רעיון נהדר. יש אנשים המאחסנים אותם עם בגדי הקיץ שלהם גם בפחי אחסון גדולים. אתה כן רוצה לוודא שאתה מאחסן אותו במקום שהוא לא יכול להישבר בטעות. אתה גם לא רוצה שזה יהווה סיכון למישהו שיבוא על זה.

הימנע מאחסנה קרוב לכל חלונות. גם אם הבית שלכם בטמפרטורה מצוינת, יכול להיות חוסר בידוד סביב החלונות. זה אומר שאוויר קריר יותר כמו גם לחות עדיין עשויים להגיע לסקייטבורד שלך. אם יש לכם מדפים לאחסון בבית, זה יכול לעבוד היטב. רק תוודא שהסקייטבורד שלך לא נמצא בסיכון להפיל מהמדף או ליפול על מישהו.

המיקום שבו אתה מאחסן את הסקייטבורד שלך צריך להיות כזה שבו הוא יישמר יבש. אל תניח שזה יהיה המצב אם תשים אותו במוסך או במחסן. לפעמים יש דליפות וכשאתה הולך להוציא את הסקייטבורד שלך הוא יתעוות וייהרס. עם זאת, לא רק הלחות המתקבלת עליו יכולה לעקם את הסקייטבורד שלך. הלחות באוויר כשקר בחוץ יכולה לעשות לו את אותו הדבר. אם אתה לא בטוח אתה תמיד יכול להניח אותו במיכל אחסון עמיד למים להגנה נוספת.

שינויים קיצוניים בין קריר לחום עלולים גם להזיק לסקייטבורד שלכם כשאתם מאחסנים לחורף. לכן אתה צריך למצוא עבורו מקום שיש לו טמפרטורה קבועה מתי שאפשר. בתוך הבית שלך איפה שהוא לא מהדרך יכול להיות רעיון נהדר. אם התרמוסטט שלך יפעיל אוטומטית את החום כשהטמפרטורה מגיעה לדרגה מסוימת, זה יעזור להבטיח שהסקייטבורד שלך עדיין ייראה נהדר אחרי החורף.

כאשר יש לך תשוקה לסקייטבורד, רוב הסיכויים שהשקעת הרבה כסף עבור החפיסה ואביזרים אחרים. אתה בהחלט רוצה שתהיה לך הזדמנות להפיק מהם ערך רב. אחת הדרכים לוודא שזה אפשרי היא תמיד לטפל בזה טוב מאוד.

ייתכן שכבר תעשה זאת כאשר אתה רוכב על הסקייטבורד שלך. עם זאת, חשוב גם לקחת את הזמן כדי לאחסן אותו כראוי כאשר הוא מונח לחורף. עכשיו כשאתה מבין למה זה חשוב והדרך הטובה ביותר לעשות זאת, לא אמורות להיות לך בעיות להמציא תוכנית פעולה נהדרת.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *