איך להרשות לעצמך את ציוד הסקייטבורד שלך

סקייטבורד הוא תחביב זול יחסית כאשר אתה משווה אותם לענפי ספורט אחרים עתירי ציוד. עם זאת, המחיר עבור ציוד סקייטבורד ברמה הגבוהה ביותר כגון חפיסות וגלגלי סקייטבורד עשוי להיות קצת מחוץ להישג יד עבור חלקכם, במיוחד אם אתם עדיין בתיכון. מצד שני, אתה גם יודע שכדי להפיק את הביצועים הטובים ביותר מהסקייטבורד שלך, אז אתה צריך להשקיע ביותר מסתם ציוד ‘הגון’.

אז, האם אתה יכול להרשות לעצמך את ציוד הסקייטבורד שלך? ישנן, כמובן, דרכים רבות לעשות זאת, אך נשתף אתכם בכמה מההמלצות שלנו ברשימה למטה.

1. קבל משרה חלקית. הדרך היחידה להוציא יותר היא להרוויח יותר. ואם אתה לא מרוויח כרגע כסף, אז הגיע הזמן שתעשה זאת, כלומר אם אתה באמת רוצה להשיג לעצמך ציוד סקייטבורד נהדר. זו לא חייבת להיות עבודה ממש רצינית, או שהיא צריכה להיות בשכר גבוה. חוץ מזה, אתה לא באמת יכול לצפות לעבודה בשכר גבוה אלא אם כן אתה עובד במשרה מלאה ויש לך תואר אקדמי. אז, חפש כמה משרות עם סיכויים בשכונה שלך רק כדי שתרוויח כסף נוסף כדי לקנות את החפיסה היפה הזו בחנות הסקייט המקומית שלך.

2. מכור חלק מהדברים שלך. אם יש לך עוד דברים נוספים שוכבים מסביב, מכור אותם. הם אולי לא שווים לך כלום אבל אנשים אחרים יכולים להתעניין עד כדי כך שהם ישלמו כסף טוב עבור הדברים שלך. אתרים כמו eBay הקלו עליך הרבה יותר למכור ולהרוויח קצת כסף. זה יכול להיות ציוד סקייטבורד, מגזינים או דברים אחרים שאתה כבר לא משתמש בהם. אז תמכור אותם. גם אם הם לא מסתכמים בהרבה כסף בנפרד, הם יכולים להיות שווים זוג גלגלים חדש לאחר שתחבר אותם. מה שעוד יותר טוב הוא שלא היית צריך לטבול בכיס או בחסכונות כדי לעשות זאת.

3. שמור קדימה. דברים מתקלקלים עם הסקייטבורד שלך עם הזמן, במיוחד במקרה שלך גלגלי סקייטבורד. כמה טונות של דולרים יכולים להיות כבדים על הכיס שלך אם אתה הולך לקנות סט גלגלים במכה אחת. עם זאת, אם תחסוך מראש ותקים קרן להחלפה בסופו של דבר של הגלגלים שלך, רכישת סט חדש תהיה קלה יותר עבורך. נניח שסט גלגלים עולה 50$ ואתם מעריכים שתזדקקו להחלפה תוך 6 חודשים. פשוט תחסוך קצת יותר מ-$10 לחודש ותוכל לקנות סט חדש ברגע שהגלגלים שלך יישחקו. הדבר הטוב ביותר הוא שלא תשימו לב למחיר כלל כי כבר קמה לכם קרן עבורו.

4. שדרגו בהדרגה. אלא אם כן יש לך כיסים עמוקים, אם כן, אנו ממליצים לך לשדרג את הציוד שלך בהדרגה. נניח שאתה מתחיל עם סיפון נהדר ומשאיות וגלגלים הגונים. לאחר מכן, בסופו של דבר שדרג את הגלגלים שלך תוך שמירה על הסיפון והמשאיות שלך. לבסוף, שדרג את המשאיות שלך. זה הרבה יותר קל לשדרג כך מאשר לעשות זאת במכה אחת.

אז, קח בחשבון את הטיפים שאנחנו פשוט חולקים איתך כיצד אתה יכול להרשות לעצמך לשדרג את ציוד הסקייטבורד שלך. זה ממש קל כשחושבים על זה.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *