איך לקפוץ גבוה יותר עבור סקייטבורד

אם אתה סקייטבורד אתה מבין את החשיבות של קפיצה גבוה כדי להנחית טריקים קשים יותר או לטחון מסילות גבוהות יותר. למידה כיצד לקפוץ גבוה יותר עבור סקייטבורד תפריד בינך לבין מחליקים אחרים שמגיעים גבוה כמוך.

אם אתה לוקח את הסקייטבורד ברצינות, אתה תהיה בדיוק כמו כל שאר הספורטאים ותכנס לחדר הכושר כדי להגביר את הביצועים שלך. אתה עשוי להיות מופתע לדעת שאתה יכול להגדיל את הווריד שלך בכמה סנטימטרים בחודש על ידי ביצוע אימונים פליומטריים.

תרגילים פליומטריים הם אימונים שנועדו להגביר את שרירי העווית המהירה שלך שיגרום לך לקפוץ גבוה יותר.

בואו נסתכל על כמה תרגילים שתוכלו לעשות בכל מקום. ראשית, ניקח את ה-Jump squats. אלו הם אחד התרגילים הטובים ביותר להחלקה מכיוון שכל הקפיצות שלך יהיו קפיצות בעמידה, מה שאומר שלעולם לא תנקוט גישה. עם רגליים ברוחב הכתפיים תקפוץ הכי גבוה שאפשר ותנחת בסקוואט. כפוף למטה עד שהברכיים יוצרות זווית של 90. זה כן אומר שהירכיים שלך בהכרח יהיו מקבילות לרצפה מכיוון שהשוקים שלך יתקדמו מעט. ממצב הסקוואט תתפוצץ בחזרה לקפיצה. אתה הולך לעשות את זה רק בקבוצות של 8 חזרות כי אתה רוצה ללמוד כוח לא סיבולת.

רק תחשוב על עוד כמה טריקים אתה יכול לעשות עם 6 אינץ’ של זינוק אנכי נוסף מתחת לחגורה שלך. האפשרויות יהיו אינסופיות ותתחיל להכיר יותר. זה הזמן לקחת את האימון שלך לשלב הבא.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *