איך לשכנע שחקני נוער בארה”ב שכדורגל הוא הספורט הטוב ביותר לשחק

כדורגל הוא הספורט הפופולרי ביותר כמעט בכל מדינה בעולם. אלא אם כן אתה גר בארה”ב, שם כדורגל, בייסבול וכדורסל פופולריים יותר. כמאמן כדורגל הבעיה היא אפוא איך לגרום לשחקני נוער להתעניין לשחק כדורגל ולא בענפי הספורט האחרים.

ראשית עלינו לבחון את הסיבות מדוע ענפי ספורט אחרים פופולריים יותר מכדורגל בארה”ב. אחת הסיבות העיקריות היא פניית הצופים. כדורגל מקומי, בייסבול וכדורסל משודרים ומקודמים בכל עיר גדולה בארה”ב. ספורטאים צעירים צופים בזה ומתחברים לגיבורים שלהם. סיבה נוספת היא שהכסף הזמין במשחק המקצועני הוא הרבה יותר בספורט האמריקאי מאשר בכדורגל. כתוצאה מכך, יותר שחקני ספורט צעירים שואפים להתפרנס עם הכנסה גבוהה בספורט האמריקאי.

לא שכדורגל הוא ספורט של עני. השכר לשחקני כדורגל ברחבי העולם נמצא כעת בעלייה. לדוגמה, 2 משחקני הכדורגל הטובים בעולם כריסטיאנו רונאלדו ורוביניו מדווחים על 200, 000 ו-$320,000 דולר לשבוע בהתאמה. דיוויד בקהאם שמשחק ב-LA Galaxy נמצא גם הוא גבוה שם עם המרוויחים הגבוהים ביותר של שחקני הכדורגל. למרות שהעניין בכדורגל הולך וגובר בארה”ב בקרב ספורטאים צעירים, הספורט לא יכול להתחרות עדיין בפרסום, בפרסום והייפ של הספורט האמריקאי.

השאלה היא איך לשכנע שחקנים צעירים בארה”ב שכדורגל הוא הספורט הטוב ביותר להיכנס אליו. הנה כמה סיבות טובות:

כדורגל הוא ספורט שכל שחקן יכול לשחק ולהצליח בו. כמו בכדורגל שבו מבנה גוף וגודל הם גורם מרכזי, בכדורסל שבו זה יתרון מאוד להיות הרבה מעל 6 מטרים, כל שחקן יכול להצליח בכדורגל, לא משנה איזה גודל או מבנה גוף יש לשחקן. שחקנים גדולים וחזקים יכולים למצוא עמדות כמגנים, קשרים או פורוורדים. שחקנים קטנים יכולים למצוא עמדות כחלוצים וכנפיים ולפתח כישורים כדי להצליח בעמדות אלו. שחקנים איטיים יותר יכולים גם למצוא עמדות, במיוחד במרכז השדה. יש מקום לכל מי שיש לו רצון.

המעורבות במשחק הרבה יותר גדולה בכדורגל מאשר בענפי ספורט אחרים. בכדורגל יש כל כך הרבה עצירות במשחק. לשחקנים מסוימים כמו הבועטים יש מעורבות מוגבלת מאוד במשחק. בכדורגל, גם אם לקבוצה שלך אין את הכדור, כולם צריכים לזרז בחזרה כדי להגן. אפילו הפורוורדים צריכים להגן מלפנים. מגנים כאשר אינם מגנים צריכים לתמוך במרכז השדה ובחלוצים.

הכדורגל מהיר מאוד עם מעורבות כמעט מתמשכת. כדורסל הוא כנראה הספורט האמריקאי הדומה ביותר לכדורגל, ההבדל הגדול ביותר הוא גודל המגרש למגרש.

בנוסף למהירות, כוח וסיבולת, מיומנות היא בעלת חשיבות עליונה בכדורגל ובכך מייצרת ספורטאי עם תכונות מעוגלות יותר. ברמת הנוער תגלו לעתים קרובות שחקני כדורגל נוער מצטיינים לעתים קרובות בענפי הספורט האמריקאיים האחרים.

דרך טובה לגרום לספורטאי נוער להתעניין יותר בכדורגל היא לגרום להם לצפות במשחקים מקצועיים ברמה גבוהה בטלוויזיה. הפרמייר ליג האנגלית היא כנראה הטובה ביותר לצפייה מכיוון שהיא בקצב מהיר עם רמת מיומנות גבוהה. רבים מהשחקנים הטובים בעולם משחקים בליגה הזו. ישנן מספר תחנות טלוויזיה המציגות את המשחקים הללו כמו Fox Sports World.

כמו כן, יהיה טוב לשכנע שחקני כדורגל פוטנציאליים לנוער ללכת לכמה ממשחקי הכדורגל המקומיים שלהם במכללות או למשחקי חצי מקצוענים אם יש קבוצה באזור,

ואז יש את ההרגשה הקסומה של להבקיע גול עם חגיגת השער שאחריה. הכדורגל בהחלט נמצא במגמת עלייה בארה”ב. המשחק מייצר מנהיגים עם יותר יכולת סבבה מאשר הספורט האמריקאי. הצלחה בכדורגל יכולה להוביל להערכה עולמית כפי שהראו שחקנים כמו בראד פרידל שמשחק בליגת העל האנגלית.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *