איך לשפר את סגנון הסקייטבורד שלך

בסקייטבורד יש חשיבות רבה לסגנון. אתה יכול ללמוד את כל סוגי הטריקים אבל אם אין לך סגנון משלך, הם לא יהיו כל כך מרשימים. אם אתה מתקשה לשפר את הסגנון שלך או פשוט לא יודע מאיפה להתחיל, יש לך מזל. הטיפים הבאים יכולים לעזור לך לשפר את סגנון הסקייטבורד שלך כדי שתוכל להפיק את המרב מהספורט.

הצעד הראשון הוא לקבוע באיזה סגנון אתה רוצה להשתמש. אם אינך בטוח, צפה בכמה סרטוני החלקה כדי ללמוד כמה סרטונים שונים. לאחר מכן, נסה אותם עד שתמצא אחד שנוח לך להשתמש בו. לאחר בחירת סגנון, תוכל להתחיל ליישם אותו בהחלקה משלך.

תהיה נוח להחלקה

לפני שתוכל לשפר את הסגנון שלך, אתה צריך להרגיש בנוח להחליק. זה אומר שאתה חייב להיות נוח עם הלוח שלך. ישנם סוגים רבים ושונים של סקייטבורדים המיועדים לסוגים שונים של מחליקים. לדוגמה, הקעור (עד כמה הלוח מתעקל פנימה מהצדדים לאמצע) ישתנה במידה ניכרת בקרשים.

אתה צריך למצוא את האחד שמתאים לך ביותר. אתה גם צריך להתאים את המשאיות כך שיתאימו לך. חלק מחליקים אוהבים אותם צמודים ואחרים מעדיפים אותם משוחררים. התאם את שלך עד שתרגיש הכי נוח. אתה רוצה שתהיה לך שליטה נכונה בלוח שלך.

למד שליטה

למד כיצד לשלוט בלוח שלך. אם אתה מצפה לשמור על סגנון, אתה צריך להיות מסוגל לשלוט איך הלוח שלך זז גם כשאתה מוציא טריק גבוה. אם הלוח יתרחק מכם, הוא ישאיר אתכם מתנודדים בניסיון להחזיר אותו לשליטה והסגנון יהיה הדבר האחרון שאתם חושבים עליו.

כדי לקבל שליטה, אתה צריך איזון טוב. איזון טוב מחייב אותך להטות את הגוף לכיוונים שונים כדי למנוע מעצמך נפילה. לדוגמה, אם אתה נופל קדימה, הישען לאחור עד שתשמור על שיווי משקל. כיפוף הצרכים שלך יעזור לספוג את ההלם של הלוח כשאתה עושה טריקים, מה שגם יעזור לך לשפר את שיווי המשקל שלך.

השתלט על הטכניקה שלך לפני שתשוויץ

לפני ביצוע טריק עבור אחרים, למד כיצד לעשות זאת נכון. אתה עדיין עלול להתבלבל מדי פעם, אבל אתה אמור להיות מסוגל לעשות את זה נכון רוב הזמן כדי לעשות את זה בסטייל. עכשיו, הדבר היחיד שנותר לעשות הוא להתאמן, להתאמן ולתרגל עוד קצת.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *