בצל ריו והמשחקים האולימפיים

ברזיל נלחמה קשה כדי לזכות לארח את המשחקים האולימפיים בריו, אבל הקללה סביב הצלחתם במאמץ הזה מאיימת על העולם. העיר פושטת רגל, גורמים עבריינים רבים ומחכים להזדמנות שלהם לשדוד מבקרים, בזמן שכוח המשטרה שובת כי הם לא מקבלים שכר. אפשר היה לחשוב שלא הרבה יותר יכול להשתבש, אבל נגיף הזיקה הורס את חייהם של רבים במהלך הפרויקט כולו.

העיר לא יכולה להיות במצב גרוע יותר עם כבישים לא גמורים, עובדי ניקיון ללא תשלום ותחבורה עלולה להיכשל מאותה סיבה. מעל הסצנה מתנשאת דמותו הענקית של אל הדת השקר ולדעתי היא הקללה שתחזיר לעולם על עבודת האלילים שלו.

הגלגול שלי הוא עדות לכך שאין גן עדן או גיהנום ודתות מכל הסוגים טועים. מחקרים מוכיחים שהם יצאו מפולחן השמש ושנביאים, כמו ישוע המשיח, מבוססים על ‘בני אלוהים’ קודמים, לפי מודל הציפיות והחלומות של הקדמונים.

התנ”ך קובע שקונסטנטינוס, שהקים את הדת הקתולית בשנת 325, גם העמיד את דמותו של ישוע המשיח והחזיר את מרים, האם אלוהית בבל (התגלות י”ז:5), בתוכה כאם האלוהים. הוא בנה את הוותיקן ועבודתו מתועדת והרישומים מראים שמה שהוא עשה היה חלק מהפתרון שלו לשליטה מוחלטת באימפריה הרומית.

ההתגלות יג, 12-18 קובעת דברים אלה ושהוא זה עם המספר 666. הוא גם האדם שייסד את השיטה הכלכלית המודרנית וקבע את כללי הירושה, שעדיין פועלים לפיהם.

אנחנו בימים האחרונים וכולם חזרו כפי שמראה הגידול באוכלוסייה. מה שייצא מריו יהיה חלק מהתוכנית שנקבעה בנבואות הברית הישנה. הצל של המשחקים האולימפיים בריו יימתח לכל חלקי העולם ככל שהשפעות נגיף הזיקה ודברים אחרים יימשכו הלאה.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *