דרכים פשוטות לייבוש מהיר של נעלי כדורגל רטובות

נעלי כדורגל רטובות יכולות להיות מאתגרות לשחק בהן והם גם יכולים להיות די לא נוחים לרגליים. כמו כן, חשוב מאוד לזכור כי רטיבות עלולה להזיק לנעליים ועל כן עליכם לוודא שהקליעים שלכם יתייבשו כראוי לאחר כל כביסה או לאחר משחק רטוב. אבל מה עושים כשיש לכם מעט מאוד זמן לאפשר לנעליים להתייבש כמו שצריך?

1. שחררו את השרוכים. התרופפות השרוכים פותחת את הנעלים שלך ומקבלת בהן יותר אוויר, ובכך מזרזת את תהליך הייבוש. כשנותנים לקליעים להתייבש עם השרוכים, חושפים גם את התפרים למתח כי הם מתכווצים כשהם מתייבשים. שחרור השרוכים מועיל אפוא גם בביטול סוג זה של מתח.

2. הסר את מדרס הנעל. רוב הנעליים מגיעות עם מדרסים נשלפים. מדרסים כאלה נוחים כי הם נותנים לשחקנים את ההזדמנות להחליף למדרסים נוחים ותומכים יותר ככל שהמצב דורש. הם גם שימושיים כשמחפשים דרך מהירה לייבוש הקלעים. הסרת המדרס לא רק עוזרת לפנימי הנעל להתייבש מהר יותר, אלא גם המדרס יתייבש מהר יותר מעצמו. אתה יכול לעטוף אותו במגבות נייר או לתלות אותו זקוף באמצעות סיכות או יתדות כדי לזרז את התהליך.

3. נגב דשא, לכלוך ובוץ. אם הנעליים רטובות ממשחק גשום או שטחים רטבים, כדאי להקפיד לנגב את הדשא, הלכלוך והבוץ מהנעליים באמצעות מגבת לחה. זה יכול להוסיף לרטיבות, אבל תהליך הייבוש יהיה פשוט יותר בלי האלמנטים האלה. זו גם דרך פשוטה להבטיח שיהיה לך קל יותר בפעם הבאה שתכבס את המגפיים; קשה יותר להסיר בוץ מיובש בעת הכביסה.

4. השתמשו במטלית יבשה כדי לטפוח על הנעלים. זה עוזר בהסרת רוב הלחות של פני השטח. הבעיטה הזו מתחילה את תהליך הייבוש. אתה יכול לעשות זאת גם מבחוץ וגם בחלק הפנימי של המגפיים כדי להפחית את זמן הייבוש.

5. מלאו את המגפיים בנייר עיתון כדורי. כדור העיתון יעזור בספיגת אחוזים טובים מהלחות. אתה יכול לתת לו לשבת במשך זמן ניכר לפני הסרה והחלפה בכדור יבש לפני מאוחר יותר לאפשר למגפיים להתייבש באוויר. פעולה זו יכולה להועיל גם בשמירה על התכווצות הקלעים בעת הייבוש, אך כדאי לוודא שגם העיתון לא ישאיר אותם תפוחים מדי. ניתן גם להחליק חתיכת עיתון על השרוכים והלשון כדי ליהנות מתוצאות ייבוש דומות.

6. מניחים צלעות באזורים רוחניים. האמת היא שאפילו קליעים יתייבשו הרבה יותר מהר תחת אוויר נע. הבריזה מנדפת את הלחות ומאיצה את תהליך הייבוש. עם זאת, חשוב לוודא שהאזור אינו לח או לח; אוויר יבש יותר עדיף בזירוז תהליך הייבוש. הימנע משימוש בחום מכיוון שהוא יכול להזיק לצמיתות לנעליים שלך.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *