האם טיפול כירופרקטי יכול לשפר את משחק הכדורעף שלך?

כדורעף הוא ספורט נהדר. בכל מקום שאתה מסתכל אנשים משחקים כדורעף חופים באור השמש. בין אם אתה מעדיף לשחק על מגרש במהלך חודשי החורף או שאתה אוהב לפגוש את החברים שלך על החול, יש דברים שאתה יכול לעשות כדי להבטיח שהמשחק שלך יהיה ברמה.

כשאתה מגיש את הכדור או מנקז את הכדור אתה הולך לקפוץ למעלה ולמטה. בעוד שחול בהחלט רך יותר מרצפת עץ, אתה עדיין יכול להפעיל עומס רב על עמוד השדרה שלך. קפיצה מעלה ומטה מול הרשת והישארות במצב מוכן מפעילה עומס על הגב התחתון. עמוד השדרה ומערכת העצבים שלך נכנסים לשחק בזמן שאתה קופץ למעלה ולמטה. הירכיים והגב התחתון לוקחים את נטל הנטל כאשר אתה מסובב ומסובב את הגוף כדי לחבוט בכדור. הירכיים והקרסוליים שלך לוקחים את נטל הנטל כאשר אתה מציב כדור נכנס נמוך ומתכופף כדי להגיע אליו. למרבה המזל עם התאמות כירופרקטיות רגילות אתה יכול להגביר את הביצועים שלך על ידי התאמת עמוד השדרה שלך באופן קבוע וטיפול במערכת העצבים שלך.

זה לא משנה אם אתה מתכנן להתמקצע ולהצטרף לנבחרת האולימפיאדה האמריקאית או אם אתה נהנה לשחק רק על החוף. בכל מקרה אתה צריך לוודא שאתה מטפל היטב בגוף שלך. ללא תוכנית בריאות מלאה אתה עלול להכניס את עצמך ללחץ מוגבר על השרירים והמפרקים. אם אינך מקבל התאמות כירופרקטיות קבועות, אתה יכול להחמיר קרסול פשוט שהסתובב או כאב בגב התחתון המוביל לפציעה הרבה יותר חמורה. אתה עלול לסכן את המשחק שלך אם לא תוודא שאתה מקבל טיפול כירופרקטי קבוע. אתה יכול להפחית את משך הזמן שאתה מקבל לשחק על ידי הכפיפות עצמך לפציעות נוספות. אתה יכול גם להפחית את זמן הריפוי שלך אם תתאים את הגוף שלך לכאבי מפרקים ושרירים.

ליסה ראטלדג’, שחקנית כדורעף חופים מקצועית אמרה את זה על הכירופרקט שלה: “אני פוגשת את ד”ר ג’יי לעבודה כירופרקטית בערך 2 עד 3 פעמים בשבוע, ובכנות, אם הייתי יכולה ללכת יותר, הייתי עושה זאת. אני משחקת כדורעף חופים. זה גובה מחיר רציני מהגוף שלך. אני נוסע בכל העולם – אני נוסע למוסקבה, לרומא, לקוריאה – וטיסות של 20 שעות זה לא כיף. אז כשאני חוזר הגוף שלי פשוט בחוץ של יישור, זה מרגיש מוזר, זה פשוט לא מרגיש נכון. אז ברגע שאני יורד מהמטוס אני מזמין תור עם ד”ר ג’יי ואני מקבל את ההסתגלות שלי ואני מרגיש פי 100 יותר טוב. זה באמת עושה פלאים עבורך גוּף.”

כספורטאי צעיר אין דבר חשוב יותר מהבריאות שלך. עם שירותי הבריאות הרגילים הטובים ביותר אתה יכול לשפר את המשחק שלך ולהשיג יתרון על המתחרים. עם כירופרקט מקצועי לצידך תוכל לעשות את כל זה ועוד. אתה לא צריך לחכות עד שתתרחש פציעה כדי לקבל טיפול כירופרקטי. לא משנה באיזו עמדה אתה משחק ובכל כמה זמן שאתה מתאמן בכל שבוע, אתה תמיד יכול להופיע במיטבך ולהשיג יתרון על פני המתחרים שלך עם טיפול כירופרקטי רגיל. על ידי קבלת התאמות קבועות המשחק שלך ישתפר ככל שהמצב הבריאותי שלך משתפר.

מערכת ניהול שירותי בריאות ברמה עולמית יכולה לגרום לך לשחק במיטבך כל הזמן. ומרכיב מרכזי אחד בתוכנית בריאות מלאה הוא התאמות כירופרקטיות רגילות. למרות שאתה אולי לא מבין זאת, עמוד השדרה ומערכת העצבים שלך נתונים ללחץ רב כשאתה משחק כדורעף. זה עשוי להיות ספורט בסיכון נמוך מבחינת פציעות, אבל עם טיפול כירופרקטי רגיל אתה יכול להקל על הסיכון ללחץ חמור בעמוד השדרה. בסך הכל אתה יכול לשפר את טווח התנועה של עמוד השדרה שלך ואת התפקוד שלו כדי לקבל יתרון טוב יותר על המתחרים שלך.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *