ההבדל בין טניס פלטפורמה, משוטים וטניס חוף

באזורים הצפון-מזרחיים של ארה”ב, אנשים משוגעים על טניס פלטפורמה. יש גם חובבי טניס משוטים מהמערב התיכון ועד לחוף המערבי, ואפילו מגיעים לפורטו ריקו ואירופה. אנשים אלה מעדיפים טניס חתירה לאורך כל השנה או טניס חוף. הפסקאות הבאות ידונו בהבדל בין שלושת ענפי הספורט שהוזכרו זה עתה.

טניס פלטפורמה התחיל בסביבות 1930 על ידי שני גברים שחיפשו דרך לשחק טניס במהלך חודשי החורף. בית המשפט מוגבה מהקרקע ומחומם בחודשי החורף ומגודר במסכים. במהלך המשחק ניתן לשחק את הכדור מהקירות. זה תמיד משוחק בזוגות והמנצחים הם הזוג שמשחק הכי טוב משלוש מערכות. כאשר השחקן המגיש אשם, הזכות להגיש עוברת לקבוצה השנייה.

מגרש טניס פלטפורמה באורך של ארבעים וארבעה רגל על ​​ידי רוחב של עשרים רגל עם קו זהה לפריסת מגרש הטניס במדשאה. גובה הרשת הוא שלושים וארבעה סנטימטרים. גובה גדרות שניים עשר רגל ועשויות מברזל מגולוון. המשוטים הם שמונה עשר אינץ’ ועשויים מטיטניום או גרפיט עם חורים חתוכים בפנים וללא חוטים. הכדורים המשמשים זהים לאלו בטניס דשא, ליבת גומי עם נוהרים (שיער מטושטש). נעלי טניס מומלצות, נעלי ריצה וקרוס טריינר מיועדות למגרש זה.

טניס משוטים החל כמשחק לילדים בשנת 1898. בשנת 1959, אדם בשם מ’ גלר ניסח כמה כללים ותקנים למשחק. ניתן לשחק בו ביחידים או בזוגות, והטוב מבין 3 עדיין מנצח. הניקוד לטניס דשא מתבצע גם הוא, אך ההגשה נעשית בחשאי ומותר פעם אחת בלבד.

מגרש הטניס משוטט בגודל חמישים רגל על ​​עשרים רגל רוחב ללא נתיבים לזוגות. גובה הרשת הוא שלושים ואחד סנטימטרים. המחבט שיש להשתמש בו זהה לזה של טניס פלטפורמה. הכדור המשמש כאן הוא כדור טניס עם פנצ’ר כדי להדביר אותו. נעליים מומלצות זהות לנעליים בטניס פלטפורמה.

טניס חופים הוא שילוב בין טניס לכדורעף חופים. אפשר לשחק בו בתור טורנירים או סתם בשביל הכיף. טניס חופים משוחק במגרש כדורעף חופים, רשת והכל. הכדור מנוהל קדימה ואחורה בין הקבוצות אך, כמו בדמינטון, אסור לקפוץ על המגרש. גודל המגרש וגובה הרשת זהים למגרש כדורעף. המשוטים והכדורים זהים לאלו בטניס משוטים. הניקוד זהה לטניס דשא. לבסוף, אין צורך בנעליים.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *