הוברבורד וסקייטבורד – מהירות היא החיים

סקייטבורד אקסטרים אינו דומה לשום ספורט בעולם והכישרון האתלטי, המיומנות והזריזות להתחרות ברמה זו הוא 1:100,000. בעתיד, האירועים האלה והרוכבים האלה ישתמשו בכמה צעצועי היי-טק חדשים, כלומר; לוח הריחוף. זה הגל של העתיד.

מהירות היא ערך עליון עבור טריקים בהוברבורד. אם המהירות נשמרת כשהרוכב מגדיל גובה אז כלי השיט או לוח הריחוף יקבלו קצת עזרה מהרמה אווירודינמית אם הרוכב ישתמש בטכניקות מתאימות לשלוט בקרש ויש לו את המיומנות לשמור על קשר כלשהו עם הטיסה. לוח שנתקע גבוה מדי מהקרקע ייפול מהשמיים והרוכבים יהיו אחראים לנחות ימין ולהשתמש בכרית הקרקע כדי לשבור את נפילתו.

מפעיל הוברבורד יצטרך לחשוב במונחים של הפתגם הישן; “מהירות זה החיים” ושמור על המהירות ככל שהוא עולה בגובה. למעשה, בהתחשב בכך שרוכבי סקייטבורד כבר עושים זאת מכיוון שהם “תופסים אוויר” מהרמפות, זה לא אמור להיות קשה מדי, ובסופו של דבר רחפות יאפשרו גובה רב יותר ושליטה טובה יותר ברגע שהוא מוטס, אלא אם הרוכב עושה טעות ויוצא מהטיסה; במקרה כזה כל ההימורים מושבתים, בהצלחה, כשהקרקע מגיעה.

איזה סוג של מערכת הנעה יהיו לרחפות ההיי-טק האלה?

מערכת ההנעה האידיאלית תהיה קבוצה של סוללות יון-ליתיום שטוחות או מציתות יותר, הנטענות על ידי ציפוי תאים סולאריים מסוג “Think Film” של פני השטח של לוח הרחף ודרך להשתמש במערכת טעינה מהירה דרך שקע חשמל 110V. יחידות המפוחים, רצוי שיהיו 4-6 בתבנית ספציפית מתחת ללוח. עד כה יש לא מעט מערכות הנעה שהוצפו ויש כמה חברות, ממציאים ויזמים שיש להם אבות טיפוס מעשיים שכולם מחזיקים מפתחות להצלחה האולטימטיבית ללוח המרחף של העתיד.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *