הכדורעף השונה משרתים

בספורט הכדורעף, באמת יש רק שלוש הגשות שהולכות להיות הכי אפקטיביות (אני בהחלט לא מדבר על ההגשה התחתית כאן). שלוש ההגשות הללו, כאשר נעשה בהן שימוש יעיל, יביאו לנקודות. אם אתה רוצה להיות שחקן טוב מסביב, אתה תצטרך לשלוט במיומנויות האלה.

הגשת הספין העליון, הגשת הציפה והג’אמפ-הגשה הן שלוש ההגשות שהכי ישפיעו על המשחק שלך. אלה המנות היעילות היחידות שתראו אי פעם בכדורעף תחרותי. אם אתה רוצה להצליח בכדורעף, אתה צריך ללמוד איך לבצע הגשות אלו.

אז בואו נסתכל עליהם:

ספין למעלה

הגשת הספין העליונה היא הגשה שגורמת לכדור להיראות ככדור עקום שהושק משחקן בייסבול. הכדור הולך להתעקל ישר למטה. הדרך לעשות זאת היא לשים כמה שיותר סחרור עליון על הכדור. על ידי חבטה קשה בכדור והצמדת פרק כף היד שלך, אתה אמור לגרום לכדור להסתובב לכיוון הקרקע כשהוא חוצה את הרשת. זו הגשה שקשה לקבל מכיוון שמקבלי הגשה הולכים להתקרב לרשת ממה שהם עשויים לחשוב שהם צריכים להיות.

הצף

הצף הוא הגשה מגניבה כי זה יגרום לכדור לעשות דברים ממש מוזרים. זה נקרא הגשה ציפה מכיוון שהכדור נראה צף ולא רוצה לרדת מהאוויר. בנוסף, הכדור זז בצורה מאוד מוזרה, קדימה ואחורה, ולמקבלי הגשה קשה לקרוא את נתיב הכדור. הגשה ציפה טובה צריכה להיות כמעט ללא ספין, צריכה להיות עליה קצב טוב, והיא צריכה לעבור ממש מעל הרשת, הכי נמוך שאפשר.

הג’אמפ

עד כאן, הגשת הג’אמפ הולכת להיות ההגשה המהירה והקשה ביותר שיש. שחקן ממש זורק את הכדור באוויר ולוקח את אותה גישה כאילו הוא היה ספייק. השחקן קופץ ופוגע בכדור עם ספין עליון קיצוני. הגשה זו מוגשת מהר יותר מכל הגשה אחרת שיש, עד 100 קמ”ש. הגשה זו מצוינת להפחיד את היריב.

הנה לך. אלו השירותים הטובים ביותר שתראו בכדורעף. קח זמן לשלוט בהגשות האלה ותהיה שחקן נהדר.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *