הכרת הבסיס של סקייטבורד

סקייטבורד הוא פשוט וכיף בזכות פעילות גופנית, הכרות עם הרבה אנשים, ובמובן מסוים, להיראות מגניב. חלקם יכולים לקרוא את זה כפעילות מסוכנת למדי, אולם הרבה דגיגים קטנים עדיין יבחרו להיכנס אליו בגלל הקצוות שלו. רוב גולשי הסקייטבורד בעולם הם בני שמונה עשרה ומטה וזה מתפרש לכעשרה מיליון מחליקים צעירים ברחבי העולם.

אם אתה מישהו שסוכנות האומות המאוחדות מוקסמת מהחלקה על החלקה, אז המשך לסרוק לכמה היגוי בסיסי על הדרך להתחיל.

ציוד הגנה

הדברים הראשונים חייבים תמיד לחזור קודם. לפני שתזוז ותסתכל לנסות ולעשות כמה דברים באמצעות סקייטבורד, אתה רוצה להחזיק איתך כמה ציוד הגנה. קסדה, חופן מגני מרפקים ומגני ברכיים אמורים לעשות את העבודה. תשאלי ציוד מהחברים שלך אם אינך בטוח אם תופיע עם החלקה בטווח הארוך, פשוט תאשר שהם עשויים להתאים לך.

הרבה צעירים בימינו מתעלמים מעצם העובדה שבטיחות עשויה להיות בעיה אמיתית בהחלקה. הם מניחים שרפידות הגנה וקסדות ספורטיביות לא נראים מגניבים ולכן הם מחליקים בעוד שהם לא מושפעים מפציעות חמורות מהחלקה, זה גם לא כך, הא?

הכירו את החבר החדש שלכם: הסקייטבורד שלכם

לאחר שלבשת את ציוד ההגנה שלך, הנושא הבא שאתה רק צריך להיות נאלץ לעשות הוא לעורר היכרות עם הסקייטבורד שלך. סקייטבורדים זמינים בגדלים וסגנונות שונים לחלוטין. זה חכם שאתה פשוט לשאול סקייטבורד 1 כדי שתוכל להעריך איזה סקייטבורד סביר אתה מעדיף לקבל בעתיד.

לפני שאתה יוצא לרחוב עם הסקייטבורד שלך, אתה רוצה לשים לב שהוא איטי כדי להיות מוכן להכיר אותו כראוי. אתה צריך לשאוף לעמוד, לקפוץ ולהזיז את הרגליים על הסקייטבורד במשך כמה זמן לפני שאתה באמת יוצר תנועות. זה יכול למנוע ממך להיות מזועזע מדי מה”תחושה” של הסקייטבורד.

עֶמדָה

נושא חיוני נוסף שאתה רק צריך להיות נאלץ לעשות לפני שאתה מתחיל להחליק הוא לראות את העמדה שלך. אם אתה מעדיף את המרקם של העברת רגל שמאל קדימה, אז עשה זאת, אחרת, הנח את רגל ימין קדימה. תוודא שכף רגל הולכת לכל מקום על ידי בעיטה בכדור. אם אתה בועט בכדור יחד עם ימין שלך, אז אתה צריך להניח את רגל ימין בחלק האחורי של הלוח ולהפך.

תְנוּעָה

אתה כבר מבין את העמדה הפופולרית ביותר שלך על הסקייטבורד, מה יעשה אחר כך? אתה דוחף את כף הרגל האחורית כדי לגרום לתנועה כלשהי. זכור להרפות את גופך בעוד שאתה מתחיל לכופף את הברכיים אם אתה צריך. התנועות העיקריות עלולות להרגיש קצת מוזרות, אבל אתה תצליח לקבל את הירידה שלה. אנא נסה לבצע את היישום הראשוני שלך במקום מצוין בכל מקום בו יש לך שטח נרחב והפרעות זעירות כמו כלי רכב ואנשים. משטח שטוח עדיף בנוסף על פני מלוכסנים.

לַעֲצוֹר!

נושא בסיסי נוסף שפשוט צריך להיות מוכרח להבין הוא דרך לעצור. ישנם סוגים שונים לחלוטין של אסטרטגיות המשמשות לעצירת סקייטבורד, עם זאת, אנו דוגלים בשימוש בכף הרגל האחורית כדי למנוע כדי למנוע את התנועה למתחילים. כל שעליכם לנסות ולעשות הוא להניע את כף הרגל האחורית לתחתית ולהשתמש בחיכוך כדי למנוע את הסקייטבורד שלכם.

אלו הם מספר מהדברים הבסיסיים שסקייטבורד מתחילים צריכים להיות מוכרחים לשלוט בהם לפני שהם מגיעים לטריקים וגם לפעלולים. תמיד יש לזכור שבטיחות מגיעה במקום הראשון, שבניית יסודות סאונד היא הנשק הטוב ביותר כדי למנוע תאונות בעוד החלקה. תהנה!

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *