התכונות והיתרונות של נעלי כדורגל מקורה

אם אתה משחק כדורגל בתוך הבית עם נעלי טניס, ייתכן שיש לך בעיה נפוצה: ייתכן שאין לך שליטה על הכדור המשחק. מה הסיבה? למעשה, הבעיה היא שהם לא מיועדים למשחקי פנים. למעשה, נעלי כדורגל מקורה נראות כמו אלו המשמשות למשחק הטניס. עם זאת, ההבדל הוא שהם מגיעים עם סוליות קשות יותר שנותנות לך יותר שליטה כשאתה במגרש המשחקים. בואו להכיר כמה תכונות ויתרונות של נעלי כדורגל מקורה אלה.

מאפיינים

ישנם יצרנים שונים. מוצרים אלה כוללים ארוחת ערב זמש, עור קנגורו וחלק חיצוני שטוח עשוי גומי מסטיק. יתר על כן, העקב מחובר לחלק העליון החזק. מלבד זאת, תבנית הדריכה כוללת תבנית אדרה או משולשים משתלבים למשיכה. בחלק התחתון של המטטרסל יש דיסק מסתובב.

זיהוי

המותגים המובילים של המוצר כוללים את אדידס, פומה ונייקי, רק כדי להזכיר כמה. רובם מגיעים בשחור; עם זאת, אתה יכול גם למצוא כמה שהם ליים חם, כסף בהיר, לבן, דובדבן וכן הלאה.

מלבד זאת, המשקל יכול להיות בין 9 אונקיות ל-12 אונקיות. אלה הפנימיים כוללים חלונית מגן. זה כדי לתת משטח מרופד כדי להוסיף ספין במהלך המשחק. השרוכים חשופים. הם אסימטריים או ממורכזים או שהם יכולים להיות מוסתרים באמצע ממש מתחת ללשון המורחבת.

פוּנקצִיָה

אתה אמור להיות מסוגל לרוץ קדימה איתם הלאה. עבור תנועות אלו, הם מציעים דפוס דריכה שונה מזה של נעלי ריצה רגילות. העובדה היא שהם מעוצבים בצורה שהם מאפשרים לך לשחק בתוך הבית או על מגרש דשא מקורה.

הסיבה היא שהם לא מספקים כל כך הרבה ריפוד. לנוחות נוספת, אתה יכול ללכת על עקבי ג’ל או תוספות נעליים.

יתרונות

למעשה, היתרון הגדול ביותר של נעלי כדורגל מקורה הוא שהם נותנים לך הרבה יותר שליטה על הכדור. כתוצאה מכך, אתה יכול לעשות ספרינטים וחיתוכים ביתר קלות. סוליית הגומי לא תשאיר שום סימן על המשטחים הפנימיים מכיוון שהיא תואמת את הכללים והתקנות של מתקן כדורגל מקורה.

מצד שני, צלעות המתכת או הפלסטיק עלולות לגרום לנזק משמעותי לדשא. למעשה, המשטחים הפנימיים עשויים מסיבי ערימה וגרגרי גומי.

סוגים

היצרנים מכווצים נעלי כדורגל מקורה כדי שיוכלו לענות על העדפות הלקוחות. לדוגמה, Nike5 Elastico כולל דפוס ירוק או כחול בהיר. מצד שני, ה-Puma PowerCat כולל דלפק עקב חיצוני חזק. זוהי שכבה נוספת של חומר איכותי המציע תמיכה.

אז זה היה הקדמה קצרה לתכונות וליתרונות של נעלי כדורגל מקורה. אם חיפשת לקנות זוג, אנו ממליצים לך לסקור את התכונות והיתרונות שציינו במאמר זה. מקווה שזה יעזור.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *