טיפים להכנת דגל כדורגל מהנוחות של הבית שלך

זה המון כיף להכין דגלוני כדורגל משלך. עם זאת, אתה יכול ליהנות מהכנת אחד בעצמך רק אם אתה יודע איך לעשות זאת. במדריך זה, אנו הולכים ללמד אותך כיצד להכין צעד אחר צעד. לכן, בואו נגיע לנקודה ונבדוק את התהליך כולו. המשך לקרוא כדי לגלות עוד.

קבל דגלון מוכן

קודם כל, כדאי לקחת השראה מדגלון אמיתי כדי להתחיל. זה אפילו יותר טוב אם אתה מקבל קצת דגלון לבד מדי. הצעד הבא שלך הוא לחתוך את המספרים. ודא שמספר אחד קטן מעט בהשוואה למספר הקודם כדי שתוכל ליצור מראה שכבות.

מטרת לעשות זאת היא לוודא שלדגלונים יהיו המספרים בגודל הנכון. למעשה, אם הצורה נכונה, קחו בחשבון שהעבודה כמעט הסתיימה. השלב הבא כולל תפירת הדגלון.

תְפִירָה

עדיף לתפור את הצד העליון ולאחר מכן את הצד הימני והשמאלי של המלבן לצד שמאל ליצירת כיס מוט, שבו אתה יכול להשתמש עבור הדיבל.

אתה יכול להשיג מוטות דיבל בזול. בדרך כלל, המחיר של חתיכה אחת הוא מתחת לדולר אחד. אם אין לך תקציב גדול, אלו חדשות טובות עבורך. אל תשכח לקנות חתיכות מרובות של דיבל מכיוון שאתה עלול בסופו של דבר להרוס חלק במהלך פרויקט עשה זאת בעצמך.

עבור חיתוך החתיכות, שימוש בגוזם ענפים או כלים אחרים הוא רעיון טוב. אם אתה מכין אחד עבור הילד המקסים שלך, האורך צריך להיות קצר יותר. הסיבה היא שדגלונים קצרים קלים לשימוש לילדים מכיוון שהם קלים וקלים לנשיאה.

יש לקבע את הדיבל בכיס באופן שלא ייצא משליטה בשימוש הראשון. למטרה זו, חשוב שתיצור סימנים על נקודות הקצה באמצעות סמן מיוחד כמו סמן חריף.

השתמש בנייר דבק

לאחר מכן, עליך להשתמש בחתיכת סרט דביק באורך 6 אינץ’ ולחתוך אותה לשני חלקים. כעת, עליך לעטוף את הסרט סביב הנקודות המסומנות, ולכרוך את חתיכת סרט הדבק האחרת סביבו.

תפקיד הרצועות החיצוניות הוא ליצור את כוח העצירה לרצועה. לכן, הרצועה לא תגלוש למעלה או למטה. הרצועה הפנימית קיימת כדי להציע את האחיזה הטובה ביותר לאחיזה בכיס המוט. לכן, זה יעזור לך להתמודד טוב יותר עם הדגל. וזה די חשוב.

כמו כן, ודא שהאחיזה לא תהיה הדוקה מדי או שאתה עשוי לגלות שזה באמת צריך להסיר את הדיבל לאחר סיום העונה. דגלון אחד יכול לשמש ליותר מעונה אחת. אז, לא תצטרך לעשות אחד שוב בהמשך הדרך.

בקיצור, אם אתה רוצה לעשות דגלון כדורגל מהנוחות של הבית שלך, אנו מציעים לך לעקוב אחר המדריך הזה. השלבים המפורטים במאמר זה יקלו עליך לבצע את העבודה.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *