טיפים מעבר לטריקים – 5 דרכים לקחת את הסקייטבורד שלך לשלב הבא

אז אתה רוצה להשתפר בהחלקה? אולי אתה קורא כמה טיפים לטריקים על סקייטבורד ותוכל להשיג כמה טריקים. עכשיו מה? הנה 5 טיפים שיעזרו לך לקחת את הסקייטבורד שלך לשלב הבא.

1. דע מה אתה רוצה להפיק מסקייטבורד

חייבת להיות לך מטרה. למה אתה רוצה לעשות סקייטבורד? האם זה לשאוף להיות מקצוען? האם זה רק כדי ליהנות? לא משנה מה הסיבה שלך, אתה חייב לדעת למה אתה מחליק. תגלו שברגע שתקבעו את המטרה שלכם, תפיקו הרבה יותר מהגלישה בסקייטבורד ותיהנו ממנו הרבה יותר.

2. להחליק עם מחליקים אחרים

זה אולי נשמע כמו הגיון בריא, אבל אני מכיר הרבה מחליקים שפשוט מתאמנים בעצמם בחניה או במרתף שלהם. אני ממליץ לך בחום לצאת ולמצוא עוד כמה מחליקים להסתובב איתם כדי לדחוף אותך ולהניע אותך. החלק עם אלה שטובים ממך וגרועים ממך כדי שתוכל גם ללמוד וגם ללמד.

3. דחוף את עצמך

כדי להשתפר, עלינו לצאת מאזור הנוחות שלנו. אם אתה רוצה להשתפר, אתה צריך לדחוף את עצמך ולא להסתפק במה שיש לך כרגע. תשאף תמיד להשתפר. זה לא אומר שלעולם לא תוכל להיות מרוצה מרמת המיומנות הנוכחית שלך – אתה יכול להעריך את מה שאתה יכול לעשות כרגע, אבל אתה תמיד צריך לחפש משהו גדול יותר. כאשר אתה דוחף את עצמך לעשות את הניסיון הנוסף הזה, או להחליק את השעה הנוספת, תגלה שאתה משפר גם את כישוריך וגם את המנטליות שלך.

4. ניסוי

אם אתה לא מצליח לנחות טריק, במקום לפרסם בפורומים ולבקש עזרה, למה שלא תנסה פשוט משהו אחר? למה לא פשוט לשנות את האיזון שלך? או להזיז את הרגל אחורה יותר? תחשוב על זה – איך רודני מאלן הצליח כל כך בהמצאת כל כך הרבה טריקים של סקייטבורד שטוחים? הוא לא יכול היה לבקש עזרה מאף אחד – הוא פשוט האמין שאפשר לעשות את הטריק, וניסה דברים שונים עד שקיבל אותו.

5. תרגול

מבין כל העצות הללו, זהו הטיפים החשובים ביותר. למעשה, תרגול הוא הדרך היחידה להפוך למחליק טוב יותר. אתה יכול לבלות שעות באינטרנט בקריאה על טיפים לטריק סקייטבורד עד שתבין כל פרט ופרט של הטריק, אבל ברגע שאתה עולה על הלוח שלך, זה שונה לחלוטין.

אני יודע שקראתי על כל כך הרבה טריקים של סקייטבורד שהרגשתי שאני מכיר את כולם, אבל כשבאמת החלקתי, זה היה משחק כדור אחר לגמרי. הכרת הטריק אינה מספיקה, עליך להתאמן כדי לכוונן את השרירים בגוף שלך כדי לעשות בדיוק מה שהם צריכים כדי להנחית טריק בהצלחה.

אז עכשיו אתה יודע בדיוק מה אתה צריך לעשות כדי להשתפר בסקייטבורד. למה לא לנסות ולהתחיל ליישם אותם עוד היום?

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *