יסודות הסקייטבורד

אז ראית את כל הטריקים, הפעלולים והתמרונים שגולשי סקייטבורד מפורסמים בעולם כמו טוני הוק ביצעו במהלך השנים, והחלטת שאתה רוצה להיות סקייטבורד בעצמך. מזל טוב! לא רק סקייטבורד הוא כיף ודרך מצוינת לשמור על כושר (באמת, זה כן), אלא שאם תהפוך מספיק טוב ומוכשר מספיק, אתה באמת יכול להתפרנס יפה ורווחי כגולש סקייטבורד מקצועי ברחוב או טריק. רק תארו לעצמכם כשאתם ממלאים טופס בקשה לכרטיס אשראי, ואתם מגיעים לקופסה שבה הוא מבקש את עיסוקכם – ואתם כותבים בסקייטבורד מקצועי. זה נשמע די מגניב, לא?

עכשיו, לפני שתתחיל בקריירת הסקייטבורד שלך, כנראה שיש כמה דברים שכדאי לדעת על סקייטבורד ועל תרבות הסקייטבורד עצמה. למרות שזה קיים רק כשישים שנה (תן או קח כמה), הסקייטבורד פשוט התפוצץ מפעילות מחתרתית לתופעת תרבות פופ מיינסטרים. מונחים כמו משאיות, גריפ טייפ, סיפונים, גלגלים ועוד מובנים כיום על ידי אנשים שאינם בהכרח מתעניינים בפעילות של סקייטבורד. לרוב, אנשים שעוסקים בסקייטבורד הם סוג אוהבי כיף ונוחות, שפשוט אוהבים את החיים ולא לוקחים את עצמם יותר מדי ברצינות – למרות שהם לוקחים את הסקייטבורד ברצינות רבה.

בצורתו הפשוטה והבסיסית ביותר, סקייטבורד אינו אלא רכיבה או ביצוע פעלולים על סקייטבורד. זהו, באמת. עם זאת, כמו בהרבה דברים אחרים בחיים, יש הרבה יותר בסקייטבורד שפשוט עומדים על הסיפון ומתגלגלים לאורך הרחוב. סקייטבורד דורש כמות גדולה של מיומנות, כוח ושיווי משקל. בלי תכונות פיזיות חזקות, לא תוכל לעשות סקייטבורד למרחק גדול או לפרק זמן רב. במובן הזה, סקייטבורד דומה מאוד לרכיבה על אופניים – הכל עניין של תרגול, תרגול ועוד תרגול. אתה צריך ללמוד לסובב ולהעביר את משקל הגוף שלך, איך לעצור, להאיץ, לפנות ועוד. זכור, אף אחד לא קולט שום דבר בניסיון הראשון, אז ייקח קצת זמן עד שאתה באמת מסוגל להשתלט על הסקייטבורד. אבל, עם קצת תרגול והרבה סבלנות, אתה תצליח לעשות את זה!

דבר נוסף שכדאי לזכור לגבי סקייטבורד הוא שהעולם הוא באמת הקנבס שלך. אם אתה מספיק מוכשר, מיומן ונועז, אתה והסקייטבורד שלך יכולים ממש ללכת לכל מקום ולעשות הכל. מניווט ברחובות ערים סואנים וכלה במורד מסילות לכל מקום שביניהם, גולש סקייטבורד מוביל לעולם לא מסתכל על שום דבר בדרכו כמחסום. במקום זאת, הם מסתכלים על מכשולים כהזדמנויות להרחיב את הגבולות והכישורים שלהם. ובמשך תקופה של זמן, גם אתה יכול! הדבר הגדול בסקייטבורד הוא שזה לא באמת משנה אם אתה צעיר או מבוגר. אם יש לך תשוקה לנסות וללמוד כמה שיותר על זה, אז בקרוב תוכל – לכל הפחות – לנסות את כל הטריקים והמהלכים שמבצעים הסקייטבורד האהובים עליך על בסיס קבוע.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *