כדורעף הכנה מדורגת את סטנפורד קרדינלס כדורעף נשים במקום השלישי ב-30 מובילי מחלקת הגיוס

לקבוצת כדורעף הנשים של סטנפורד קרדינל יש חמישה שחקנים טריים שנכנסו ב-2010, שלושה שחקני חוץ, מומחה הגנה אחד וחוסם אמצעי אחד מהווים קבוצה צעירה של שחקנים עם ניסיון משחק רב. Prep Volleyball.com שם את קבוצת הכדורעף של סטנפורד במקום השלישי במדינה בדירוג השנתי של 30 הגיוס המובילים.

השחקנית החיצונית ושחקנית השנה של קליפורניה Gatorade 2009, רייצ’ל וויליאמס, תביא איתה רשימה מרשימה של הישגים כשתעלה לקמפוס USC בשנה הבאה. רייצ’ל היא אלופת מדינת הפדרציה הבין-אסכולתית של קליפורניה בשנים 2008 ו-2009, אשר נבחרה כחברה בנבחרת הראשונה של תיכון AVCA All-American. גם מגזין הכדורעף וגם מקס פרפס קראו לה לשחקנית השנה בתיכון הלאומי.

קרדינל חיצוני נוסף לידיה באי היא בתו של מדליסטית הזהב האולימפית הסינית ב-1984 כשחקנית ושל מדליסטית הכסף האולימפית האמריקאית ב-2008 כמאמנת, ג’ני לאנג פינג. עם הייחוס המרשים הזה, לידיה צפויה להיות אחת השחקניות היותר תכליתיות שילבשו חולצת קרדינל בשנה הבאה. היא למדה בתיכון ארנולד בקמן במשך ארבע שנים, שם הייתה הקפטן של קבוצתה, היא נבחרה לקבוצה הראשונה של הליגה הפסיפיקית כסטודנטית א’ והייתה השחקנית הכי שווה בליגה הפסיפית ב-2009.

הניסיון הבינלאומי של לידיה כולל להיות חבר בנבחרת הצעירים של ארצות הברית.

קרלי וופאט היא חוסמת אמצע בגודל 6’2 אינץ’ שתשתתף בסטנפורד עם אחותה התאומה בגודל 6’1 אינץ’, סאם וופאט. האחיות הן אלופות המדור הדרומי של CIF לשנת 2009 שעזרו להוביל את קבוצת התיכון Dos Pueblos שלהן לשתי תארים של ליגת הערוצים. ההישגים של קארלי כוללים:

-להיות השחקן היקר ביותר בליגת הערוצים

-מועמד לגמר בפרס שחקן השנה של קליפורניה Gatorade

היה אול-אמריקאי 2009 Prep Volleyball

-ב-2009 מגזין כדורעף All-American

-#4 ברשימת האסים הבכירים של PrepVolleyball

ההישגים של סם וופאט דומים לאלה של אחותה. שחקן קבוצת הכדורעף בן הארבע שנים נבחר פעמיים לקבוצה הראשונה של ליגת כל הערוצים וכן חבר בקבוצה הראשונה של המדור הדרומי של ה-CIF. מגזין כדורעף בחר בה להיות בנבחרת השנייה של ה-All-American, וגם היא הוכתרה כ-Prep Volleyball High School All-American.

נחשבת למומחית הגנה מובילה בתיכון מרי לאק היא אלופת מחוז ופיינליסטית אזורית שלמדה בתיכון סטרטפורד ביוסטון, טקסס.

האול-סטאר של טקסס זכה בשנה שעברה בהצטיינות של כל המדינה ונבחר לשחקן היקר ביותר במחוז 18-5A. קבוצת המועדון של מרי היא מועדון הכדורעף של טקסס עילית בו היא התחרתה במשך שלוש שנים.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *