כיצד לבחור נעלי טניס

כל ענף ספורט דורש ביגוד מתאים כדי לאפשר תנועות פיזיות קלות. נעליים מתאימות צריכות להתאים לריצה, ספרינט, תנועות מהירות מצד לצד, החלקה, התחלות מהירות, עצירות פתאומיות ותמיכה אנטומית לכפות הרגליים.

האם אתה מכיר את הרגליים שלך? האם יש לך קשתות גבוהות, רגליים שטוחות, אצבעות רגליים קצרות או ארוכות, קרסוליים חלשים או בעיה בכף הרגל הדורשת תשומת לב מיוחדת לעיצוב, בנייה, תמיכה, גודל וסגנון?

הקרסוליים והרגליים נמצאים במתח רב במהלך המשחק ותוך כדי תמיכה בגוף. סוג כף הרגל, סביבת הנעליים, המידה והשימוש שלנו דורשים התייחסות בהחלטת הקנייה.

אל תתנו למידת הנעל להפריע לכם. היצרנים משתמשים במידות שונות בהתאם לשמות המותג שלהם או למיקום המדינה שלהם. רכשו זוג נעליים שמתאימות.

הזמן הטוב ביותר ביום לקנות נעליים הוא בשעות אחר הצהריים המאוחרות או הערב המוקדמות, מכיוון שכפות הרגליים נוטות להתנפח. הביאו גרביים שאתם מתכוונים להשתמש בזמן משחק. הוסף רוחב אגודל בבוהן כדי לאפשר נוחות והתאמה. ללכת על אזורים קשים של חנות הנעליים ולבדוק התאמה וכל גירוי .. זה מטעה ללכת על השטיח

צמד מופעים נכון יפתור כל בעיה אישית או טיפולית. זוג נעליים מתאימות אינן דורשות תקופת פריצה. חופים אלה צריכים להיות מוכנים לבית המשפט.

עקב נעל הטניס, הבנייה הכללית הרכה או הקשה של גוף הנעל ותוספות ריפוד עוזרות לעמוד בתנאי משחק השטח. לשלם מחיר עבור איכות; זה פחות יקר מחשבונות רפואיים.

בעיות בכף הרגל לפני, במהלך או אחרי נעילת נעליים:

 1. נעלי עקב כואבות-פשיסטיות פלנטריות

 2. קשתות גבוהות

 3. רגליים שטוחות

 4. יעלים

 5. תירס וערבים

 6. נקעים או שברים בקרסול

 7. עקב אכילס

 8. שברי מאמץ

 9. רגל של ספורטאי

 10. נוירומה בין-מטטרסל – עובי של רקמת עצב המתרחשת בין הבוהן השלישית והרביעית בכדור כף הרגל

אנשי מקצוע הרפואה יסייעו בהגדרת הבעיה וסוג הנעליים הנדרשות. בקש עזרה ממוכר הנעליים.

שיקול נוסף לרכישת נעליים הוא משטח המגרש עליו משחקים. מגרשי המגרש מרופדים בדשא, חימר, בטון או דשא מלאכותי. דשא ידרוש נעל רכה עם אחיזה טובה למשטח החלקלק. נעל משטח החימר זקוקה לאחיזה, צדדים חזקים להחלקה והתאמה טובה לביטחון. משטחים קשים דורשים הוספת כרית ובנייה חזקה בסך הכל.

סוגי בתי משפט:

 1. דשא מציג משחק מהיר וקפיצות כדור נמוך

 2. קליי נותן משחק איטי יותר, והכדור קופץ גבוה יותר

 3. משטחים קשים מייצרים משחק מהיר, הקפצת כדור סבירה, אבל קשה לשחקנים.

אפשר זמן לקניות כדי לרכוש את ההתאמה הנכונה. זה גם יעזור לעשות קצת מחקר צרכנים באינטרנט כדי לצבור ידע ולעזור לקבל החלטת רכישה חכמה.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *