כיצד ללמוד טריקים על סקייטבורד מהר יותר וקל יותר – תהליך בן 4 שלבים לסקייטבורד טוב יותר

זה עצוב, אבל יש גולשי סקייטבורד שמבלים שנים ארוכות בהחלקה ועדיין יודעים לבצע רק תרגיל סקייטבורד אחד או שניים. זו הסיבה העיקרית לכך שיש כל כך הרבה אנשים שרוצים לדעת איך ללמוד טריקים על סקייטבורד מהר יותר וקל יותר.

יש גולשי סקייטבורד שנכשלים בביצוע תרגילי סקייטבורד כי הם עושים כמה טעויות פשוטות. הטעויות האלה הן מה שגורמות לאנשים להפסיק לפני שהם אפילו מנחיתים את האולי הראשון שלהם. כדי ללמוד נכון כיצד לבצע טריקים על סקייטבורד בצורה מהירה וקלה יותר עליך לנקוט ב-5 צעדים חשובים בכל הנוגע לסקייטבורד.

  1. עבודה בטריק סקייטבורד באופן עקבי: הדרך היחידה שבה אתה הולך ללמוד טריקים חדשים של סקייטבורד מהר יותר וקל יותר היא אם אתה עובד על טריק באופן עקבי. ברגע שתתחייב לעבוד בטריק סקייטבורד באופן עקבי, תוכל ללמוד טריק ולעבור לטריק חדש. נסה לרשום כמה יעדים לטריקים שונים שאתה רוצה ללמוד ואז לעבוד עליהם בכל פעם שאתה מחליק. לאחר זמן מה תראה שהעקביות שלך השתלמה כי הטריק ייראה קל יותר.
  2. התחייבו להנחית טריק: אחת הטעויות הגדולות ביותר שחלק מהסקייטבורד עושים שמונעות מהם ללמוד טריק חדש היא לא להישאר מחויבים להנחית את הטריק. אתה לא צריך לדאוג לפגוע בעצמך כשאתה מנסה להצליח להצליח בטריק או שבסופו של דבר תיגמל בכל פעם. אתה חייב להישאר מחויב להנחית טריק בהצלחה אם אתה רוצה ללמוד איך לעשות עוד טריקים על סקייטבורד.
  3. תעבוד בדרך למעלה: יש אנשים המאמינים שהדרך המהירה ביותר ללמוד טריקים חדשים על סקייטבורד היא לנסות וללמוד עוד ועוד טריקים. לפני שאתה מתקדם ללמוד עוד טריקים, אתה רק צריך להתמקד בשליטה ביסודות כרגע. לאחר שתשלוט בטריקים הבסיסיים הבסיסיים, הטריקים המתקדמים יותר יהפכו לקלים יותר. אז אם תנסו לבצע היפוך 360 לפני שאתם יכולים אפילו לעשות אוליי בסיסי, יהיה לכם קשה יותר לעשות היפוך 360 וייקח לכם זמן רב יותר לשלוט בו.
  4. תהנה בזמן שאתה מחליק: אם אתה לא נהנה בזמן ההחלקה שלך, אתה תהיה מתוסכל וחסר סבלנות בזמן שאתה לומד טריקים חדשים. אם אתה מגלה שכבר לא כיף לך ללמוד טריק, כדאי לנסות עוד אחד ולחזור אליו מאוחר יותר.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *