כיצד לתרגל טניס רפאים

מה זה טניס גוסטינג? זו לא רוח של מישהו שכפי שהועבר הלאה זה בטוח. רוח רפאים זה לשחק נקודה לבד בלי כדור. זה מלמד אותך לתרגל כל זריקה או תנועה מסביב למגרש, ממש כאילו אתה משחק במצב משחק אמיתי. תן לנו להסתכל על בעיה נפוצה “מתקשים לבצע את השבץ הקדום שלך?” לעצור את הנדנדה מוקדם מדי?

לפני שתתחיל את הרפאים שלך קבל את התחושה של להכות עם מעקב טוב. פשוט התחמם בעדינות על ידי צל מלטף את היד הקדמית, כדי להשיג זאת הנח קצת סרט על פרק כף היד של היד המכה שלך, ועוד סרט על הכתף שלך של זרועך שאינה פגעה. לאחר מכן תוך כדי תרגול, נסה לגרום לשתי פיסות הקלטת להתחבר בסוף המעקב שלך.

הגדר את התרגול על ידי הנחת סמן במקום שבו קו החשמלית הפנימי פוגש את קו הבסיס, זה המקום שבו היית פוגע בכדור אם היית צריך לזוז ממרכז קו הבסיס. אתה יכול לתרגל רוחות רפאים בהתחלה על ידי התחלת במצב מוכן, התחל לאט עם שלב דילוג קפיצה קטנה על שתי הרגליים בו זמנית. לאחר מכן פנה הצידה לכיוון הצד בו אתה הולך לפגוע בכדור הטניס הדמיוני הזה, וודא שאתה ממשיך להתכוונן עד שאתה באמת פוגע בכדור. הדבר החשוב כאן הוא לוודא שאתה מאוזן כאשר הזרוע שלך משמשת להתנדנדות ולחיבור. שמור רגל אחת על הקרקע לשבריר שנייה, זה יעזור לשלוט בתנופה שלך.

כדי לוודא שרוח רפאים נכונה בקש מחבר לפקח ולהעריך את התרגול שלך. כשתתחיל לראשונה רוחות רפאים אתה עלול להרגיש קצת נבוך. הסיבה לכך היא שאם לא תפגע נכון, הרוחות שלך תגלה אותך. אם אתה מגלה שאתה לא מתאם אז רוח רפאים בהילוך איטי. הרגישו את המעקב או את כף הרגל המאוזנת כשאתם מניפים את היד. שימו לב להבדל שזה עושה, תהנו ותהנו מההישגים שלכם. הקפד תמיד להתחמם היטב ובריאות טובה, רוחות רפאים יכולות להיות מאוד תובעניות. היעד יהיה 5 חזרות למתחילים שנעשו בנוחות ואז הצטבר לכל מה שהרצון שלך לוקח לך. מתקדם יותר עשוי להיות 20 חזרות בזמן שאתה קובע. אל תגזים תרגול עם איכות ומתקדם.

איחולים לבביים

גרהם

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *