כללי כדורעף: התנהגות שחקנים

בתור מדריך כדורעף, אתה צריך להציג שליטה על ידי אספקת השחקנים שלך סדרה של כללים ודרישות שהם צריכים לדעת ולעמוד בהם. קביעת החוק במהלך השבוע הראשוני תהיה מכרעת אם אתה רוצה להפעיל מכונה משומנת היטב. הפקתי סיכום של כמה טיפים שאני מאמין שיהיו העיקר.

התנהגות בלתי מתקבלת על הדעת

1. לעסוק בכל דבר אחר מלבד לצפות ולעודד כששחקנים על הספסל. השחקנים לא צריכים לשוחח על ג’רזי שור או על החברים שלהם. הם צריכים לשים לב למשחק.

2. הסחת דעת של שחקן שמנסה לשחק כדור. זה בקו של ספורטיביות טובה. אל תתנו לשחקנים שלכם ליפול לתוך זה כי אתם באמת לא רוצים שלא ימצאו חן בעיני קבוצות אחרות. אתה תעשה לעצמך שם במהירות.

3. צעקות או קללות בכעס. שוב, ספורט. היה לי שחקן שצעק את המילה “F” במהלך משחק צמוד עם הרבה אנשים שצפו. ההיבט הכי מצער היה שזה היה כל כך שקט כי זה היה מחזה כל כך מרגש. רגע ממש לא נוח ללא ספק.

4. תשאול או ביקורת על שיחת פקיד. כמעט שום דבר לא מציק לי יותר מלראות שחקנים מבקשים להתקשר אחרי כל משחק. אל תאפשר לשחקנים שלך לעשות זאת. תן להם להבין שזו העבודה שלך.

5. הטלת או בעיטה בכדור בכעס. אם אימנת אי פעם בנים, אתה מבין על מה אני מדבר. הם מאוד אוהבים לבעוט בכדור הכי רחוק שהם יכולים. בנוסף, האם זה לא כמו כלל הכדורעף הראשון שלמדת אי פעם? זה ולגלגל את הכדור מתחת לרשת (אני מאוד אוהב לזרוק אותו למי שמגיש).

6. שיחה עם הפקידים. אתה בהחלט צריך לוודא שכולם יודעים שרק הקפטן יכול לדבר עם הפקידים. זה ממש לא משעשע לקבל כרטיס צהוב בחלק קריטי של משחק.

7. עידוד שלילי. זוכרים את זה?: אנחנו רוצים כד לא גרד בטן. שום דבר מזה בבקשה.

8. האשמת חברי צוות. דבר נוסף שאני מרגיש שאני מתבונן בו יותר מדי. לכל קבוצה יש את השחקן הזה שאוהב להסתכל על האדם שפישל ולומר משהו. זה תפקידו של המאמן. אל תאפשר לזה לעבור מעבר לשליטה.

9. זרבובית בעקבות משחק רע. במקרה שזה יקרה, פשוט הוציאו את השחקן. זה לא באמת הולך להועיל לקבוצה.

להלן רשימה של נקודות לעודד:

1. עזור לחברי הקבוצה לרדת מהרצפה

2. להחמיא לחברים לקבוצה וליריבים על משחק נהדר

3. מגלגלים את הכדור מתחת לרשת

4. לרוץ לקבל כדור טועה ולהחזיר לשרת או לשופט

5. עודד בסיום כל נקודה (זכה או הפסיד את הנקודה)

6. מריעים מהצד (“ג’ני בוערת, או, אה”, “תמשיך כך שרה, תמשיך כך”, “הנה אנחנו הולכים אדום, הנה אנחנו הולכים”)

7. שחקן מניע שעושה שגיאה (“אל תדאג, אתה תקבל את זה בפעם הבאה”)

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *