כמה זמן נעלי כדורגל אמורות להחזיק מעמד?

זו שאלה שנשאלת זמן קצר לאחר הרכישה של נניח זוג נעלי כדורגל ברמה גבוהה בעלות של קרוב ל-300 דולר.

אם אתה שחקן פעיל, משחק 3 עד שבע פעמים בשבוע, נניח שבע, ויש לך רק זוג אחד של נעלי כדורגל ברמה גבוהה, אתה יכול לצפות שהם יחזיקו מעמד עונה שלמה אחת (שלושה עד ארבעה חודשים) ואם יש לך מזל , אולי שתי עונות.

ישנם ארבעה משתנים עיקריים כדי לקבוע כמה זמן נעלי הכדורגל שלך אמורות להחזיק מעמד

1. נעל קלה יותר תהיה פחות עמידה. החומר דק יותר ונוטה יותר להישבר מהר יותר מנעל כבדה יותר.

2. משטח המשחק חשוב. אם אתם רוכשים קוצים של Firm Ground, הם מיועדים למשחק על משטחים דשא מוצקים. מומלץ לא להשתמש בהם על דשא מלאכותי מכיוון שזו תהיה דרך בטוחה לשבור אותם לפני הזמן. קנה זוג נעלי כדורגל שמתאים למשטח שאתה משחק עליו בין אם זה קרקע יציבה, קרקע רכה, דשא מלאכותי או בתוך הבית.

3. אם אתה שחקן פעיל, משחק כל יום, הגיוני להשיג זוג צלעות נוסף כך שהבלאי יתחלק בין שני הזוגות.

4. עוצמת המשחק – כאן ידע עצמי הוא המפתח. אתה צריך לדעת אם אתה הולך למגרש רק כדי לשחק כמה בעיטות, או כמה משחקי צד או שאתה אוהב לשחק באינטנסיביות, ולנוע הרבה על המגרש. בתרחיש האחרון, אף מותג לא יחזיק מעמד זמן רב יותר מאחר. אתה צריך להיות מציאותי ולהודות שאתה די קשה עם הנעליים שלך ולכן מצפה להחליף אותן לעתים קרובות. בעיקרון, הרקורד שלך בנעלי כדורגל הוא המפתח כאן.

אם אתה רוצה שנעלי הכדורגל שלך יחזיקו מעמד כל עוד הם יכולים, חשוב לטפל היטב. להלן משטר טיפול עבור נעלי כדורגל

1. פריצה לנעליים חדשות יכולה להתבצע על ידי ריצה בהם במהלך החימום או ממש לפני משחק. ככל שתעסוק בהם יותר, כך הם יתרופפו ויספקו את ההתאמה הנכונה.

2. יבשו באוויר את הקלעים אחרי כל משחק, ותחבו בהם קצת עיתון כדי לספוג את הרטיבות וגם להחזיק את הצורה עד שהם מתייבשים. הם יסדקו אם תחשפו אותם לשמש בזמן הייבוש.

3. הסר את החבטות הניתנות להסרה זמן קצר לאחר המשחק. הליכה בהם על כל משטח אחר מקהה אותם והופכת אותם לחסרי תועלת בתפקידם לספק לך אחיזה.

4. נקו את נעלי הכדורגל שלכם זמן קצר לאחר המשחק, כדי למנוע מלכלוך ואבק להתמקם בעור ולגרום נזק. צחצחו בזהירות את כל הלכלוך מאזורי התפירה המחורצים. אם אתה משתמש במוצרי ניקוי, וודא שהם עדינים על נעלי הכדורגל שלך.

5. השתמשו ברגל עור וקרמי עור באופן קבוע כדי לשמור על חלקי העור של נעלי הכדורגל שלכם רכים וגמישים.

6. לעולם אל תכניס אותם לניקוי מים חמים, כי זה הורס את הנעליים.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *