למד כיצד ליהנות מסקייטבורד

כפי שכולנו יודעים, סקייטבורד הוא כיף גדול. אני בטוח שאתה יודע כמה זה מגניב ללמוד טריקים חדשים ולהראות אותם לחברים ולכולם. עם זאת, סקייטבורד יכול להיות מאוד מתסכל לפעמים. אם אתה מרגיש שאתה לא גולש סקייטבורד מצליח, כדאי לנסות להתרכז בדברים שונים. סקייטבורד הוא הכל על מהירות גבוהה, נינוחות והנאה! כיום, כשאנשים מתחילים ללמוד סקייטבורד, הם תמיד רוצים ללמוד את האולי, הקיקפליפ וה-360 פליפ לפני כל השאר. זו לא הדרך הכי טובה להתחיל לסקייטבורד. אם אתה באמת רוצה ליהנות מסקייטבורד, נסה לזכור את הדברים הבאים:

1) ודא שהסקייטבורד שלך לא מיושן. נקה את המיסבים שלך כדי להתגלגל כראוי. אם אתה צריך אחיזה חדשה, קנה אותה בחנות הסקייטבורד המקומית שלך. לעולם אל תשכח לטפל בסקייטבורד שלך.

2) הימנע מלהתאים בגדים לא נכון למשל ג’ינס צמוד. ודא שאתה יכול להזיז את חלקי הגוף שלך, במיוחד את הרגליים, מספיק טוב.

3) אין ללבוש נעלי ספורט בזמן סקייטבורד! האמת היא שסניקרס לא מיועדות לסקייטבורד, הן מיועדות לריצה. הדרך הטובה ביותר למצוא נעליים מתאימות היא לבקר בחנות הסקייטבורד המקומית ולבקש נעלי סקייטבורד.

4) תוך כדי סקייטבורד, לפעמים זה מרענן לשכוח את כל הטריקים המסובכים האלה ופשוט להתגלגל במהירות גבוהה. למד להתמודד עם הסקייטבורד שלך על ידי גלגול ברמפת סקייטבורד ובבריכה, אם אתה יכול למצוא כזה. נסה לעשות כמה טריקים “אולד סקול”, למשל “גלישה בירידה”. זה מרגיש מגניב וזה נראה מגניב גם כן. ההתמקדות העיקרית היא בהרגשה של הלוח שלך. מרגישים את זה לגמרי!

5) תמיד יש מקרים שבהם אתה לא צריך סקייטבורד. אל תצאו לסקייטבורד כשאתם כועסים או עייפים. זה יכול להזיק מאוד לסקייטבורד שלך ולעצמך. זכרו תמיד שגלישה על סקייטבורד היא רק ליהנות.

לדעתי הדברים האלה טובים להיזכר כאשר סקייטבורד לא רק מרגיש טוב. גולש סקייטבורד טוב לא רק יכול לעשות טריקים, אלא הוא באמת יכול ליהנות וליהנות.

הערות יתקבלו בברכה. אתם מוזמנים לחלוק את דעתכם!

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *