מדריך עשה זאת בעצמך: צור דגלון כדורגל משלך

אם אתם מחפשים שיטת עשה זאת בעצמך להכנת דגלון כדורגל מותאם אישית, אתה בעמוד הנכון. באופן אידיאלי, כל התהליך יהיה קל יותר אם תשתמש בדגלון אמיתי כמדריך. זה יעשה את זה יותר נוח לך לקבל את המידות. אז בואו נתחיל ונעבור על ההיבט המעשי של הפרויקט.

כפי שנאמר קודם לכן, ודא שאתה מקבל מוצר אמיתי לסיוע. לדוגמה, אתה יכול לרכוש גם חצר אחת של לבד. לאחר מכן, אתה יכול לחתוך את המספר ביד חופשית. באופן אידיאלי, אתה יכול לחתוך מספר אחד קצת יותר קטן מהמספר הקודם למראה שכבות. למעשה, הרעיון הוא להבטיח שהמספרים יהיו בגודל הנכון עבור הדגל. אם אתה יכול לקבל את הצורה הנכונה, אתה יכול לעשות את העבודה בשלב הראשון. לאחר מכן, יש לבצע תפירה.

כמו כן, הקפד לתפור את החלק העליון והצדדים של מלבן גבוה לצד השמאלי של הדגלון, מה שייצור כיס מוט. כיס מוט זה ישמש לדיבל.

מוטות הדיבל לא יקרים. אתה יכול להשיג כל חתיכה בפחות מדולר. לכן, העלות לא תהווה בעיה אם אתה מודאג לגבי התקציב שלך. עדיף להשיג כמה מוטות דיבל נוספים למקרה שתטעו במהלך התהליך. אתה יכול להשתמש במוטות הדיבל הרזרביים במצב זה.

אתה יכול להשתמש בכלי כמו גוזם ענפים כדי לחתוך אותם לשני חלקים. זה בצד הימני הקיצוני מיועד לשימושכם הפרטי. אם אתה מכין את זה עבור בתך, הקפד לשמור על האורך קצר. יתרון אחד של דיבלים קצרים יותר הוא שהבת שלך יכולה לשמור עליו שליטה טובה יותר.

אתה צריך לוודא שהדיבל מאובטח בכיס, דבר הכרחי כדי למנוע מהדיבל לעוף לעבר דוכני המבקרים בפעם הראשונה שהוא מנופף. הקפד לסמן את נקודות הסיום של כיס המוט. אתה יכול להשתמש בטוש שרף או להחזיק אצבע.

השלב הבא שלך הוא להשיג חתיכת סרט דביק (היא צריכה להיות באורך 6 אינץ’). ברגע שיש לך אותה, עליך לחתוך אותה לשניים. זה ייתן לך שתי חתיכות קטנות. מתחילים קצת מעל הנקודה המסומנת, צריך לעטוף את הסרט מסביב. לאחר מכן, עליך להוסיף את החלק השני מעליו.

כאן חשוב לציין שהרצועות החיצוניות נוטות לעבוד כמעצור. לכן, הרצועה הפונה החוצה לא תגלוש למטה או למעלה. מצד שני, הרצועה הפנימית מציעה בדיוק את מידת האחיזה הנכונה לכיס המוט. כך לא תאבד את הדגל שלך. יתר על כן, האחיזה לא צריכה להיות כל כך חזקה עד שהוצאת הדיבל תהיה בלתי אפשרית בסוף העונה. הרי צריך להשתמש באותו דגל גם בשנה הבאה.

אז, זה כל הליך עשה זאת בעצמך כדי ליצור דגלון כדורגל משלך. היצירה תהיה קלה יותר אם תפעל לפי ההנחיות המפורטות במאמר זה.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *