מה זה מגע זוגי והרמה בכדורעף?

במשחק כדורעף, תמצא כללים לגבי האופן שבו מותר לשחקן להגדיר את הכדורעף. זה עשוי להחמיר במיוחד ששחקנים נקראים באופן עקבי למגע לא חוקי בכדור. להיות מאמן זה ללא ספק מורט עצבים מבלי לדרוש ממך לסבול באופן קבוע עם שחקן שעושה את זה כל הזמן.

יש בעצם שני סוגים של טעויות בכל הנוגע להגדרה או מסירה של הכדור – מגע כפול והרמה. תגלו תנאים לכלל המגע הכפול; עם זאת כפי שאתה הולך לשים לב, לא תמצא חריגים להרמה. חוקי כדורעף חופים וכללי כדורעף מקורה חלים שניהם על הדוגמאות שלהלן. כדורעף חופים אמנם מכיל חריג אחד.

אנשי קשר כפולים

מגע כפול שמבצע שחקן כדורעף במגע הראשוני הוא חוקי בעיקרו. לשם המחשה, אם הדוקרן מקפיץ את הכדורעף, השחקן המבצע הגנה יכול ליצור קשר עם הכדור פעמיים בניסיון לחפור את הכדור. לא צריך לקרוא קשר כפול עד שנוצר קשר לאחר המשחק העיקרי בכדור. תרחיש אפשרי שונה עבור שחקן שעושה מגע אמיתי הוא אם הכדור קופץ מהאמה, אז מהכתף שלך. זה בהחלט מקובל בתנאי שהשחקן מבצע “תנועה אתלטית” לאורך המגע של הכדורעף. מגע כפול ישרק כאשר מגדיר עושה טעות בהגדרת הכדור או מעביר את הכדורעף, שוב, בעקבות המגע הראשון. זה קצת קל לראות מגע כפול כי הכדור ייצא מהידיים של השחקן עם הרבה סיבוב, וזה פשוט ייראה מביך.

מעליות

הרמת הכדורעף, שהוא בעצם תפיסה או זריקה של הכדור, אסורה במהלך כל המשחק. שם לא תמצא חריגים לכלל זה. כששחקן או מגדיר בעצם תופס או זורק את הכדור, זו הגברה. הכדור נעצר בידיו של השחקן ובעצם יש לזרוק אותו. זה נקרא עילוי וסביר להניח ששחקנים בכדורעף מקורה לעולם לא ייצאו מזה. דוגמה מצוינת לכך היא כאשר קובע מנסה לכוון את הכדור מ”מתחת לחגורה “. יהיה צורך להרים את הכדור מעל הכתפיים כדי שהמקבע יקבע אותו. זה קורה לעתים קרובות ותמיד ייקרא עילוי. לכדורעף חופים יש למעשה כללים שונים לכך. חוקי כדורעף חופים מאפשרים להרים מעט את הכדורעף בזמן ההגדרה. למעשה נראה שהמגדיר תופס את הכדור וזורק אותו. עם זאת, מסיבה כלשהי, זה מותר בכדורעף חופים. לא מפתיע שזה לא יכול להיות תפוס וזריקה מוחלט. הכל צריך להיות בתנועה אחת. אז על ידי ניסיון להגדיר בדיוק את אותה הדרך בתוך הבית כמו המתנחלים בחוף, סביר להניח שהשופט ישרוף בכל פעם. זה הומוריסטי מכיוון שאתה יכול להבחין לעתים קרובות בסטים שהם ללא ספק שחקני כדורעף חופים.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *