מקומות אידיאליים לסקייטבורד – 4 מקומות מושלמים לתרגול

1. פארק הסקייטבורד החיצוני. כנראה עברתם ליד אחד בשלב מסוים בעיר שלכם וראיתם אנשים משייטים על פיסת עץ עם גלגלים בתחתית. פארק הסקייטבורד המקומי עוצב במיוחד עם מחשבה על גולשי סקייטבורד. רבים ממכשולי הפארקים מעוצבים כמו דברים שהייתם רואים ברחובות העיר. עם מעקות, ארגזים, מדרגות וספסלים. רוב הפארקים עשויים מבטון. לרבים יש מדרונות, גבעות, רמפות ולעתים קרובות כמה מסילות מתכת. לפארקי הסקייטבורד הציבוריים הללו יש בדרך כלל מגוון גדול של מכשולים עבור המשתמשים להתאמן עליהם וללמוד מיומנויות חדשות. פארק הסקייטבורד החיצוני הראשון נפתח בתשע עשרה שבעים ושש, בקליפורניה. מאז צצו רבים במקומות ובמדינות שונות בעולם. הפארק קורא. תפוס את הלוח שלך ופנה אל הלוח הקרוב ביותר.

2. הסקייטפארק המקורה. זוהי עוד אפשרות מצוינת עבור נוסעים. בסדר, אתה אוהב להחליק, אתה מתעורר בשבת בבוקר, יורד גשם. (אם אתה גולש סקייטבורד אתה יודע שאתה לא יכול להחליק בגשם) הפארקים החיצוניים יהיו רטובים ולא טובים להחלקה רצינית. אל תדאג! הסקייטפארק המקורה הוא המקום הטוב ביותר עבור מחליקים ביום גשום. זה מנצח את כל תנאי מזג האוויר. חלק מהפארקים המקורה עולים דמי כניסה נמוכים, אבל אתה יכול להחליק כאוות נפשך. פארקים מקורים רבים מחייבים אותך ללבוש ציוד בטיחות (לפחות קסדה). הרבה פארקי סקייטבורד מקורים מעוצבים באותו אופן כמו פארקים חיצוניים. פארק מקורה עשוי בדרך כלל מעץ או אפילו מתכת. מלא ברבים מאותם מכשולים שיהיו לפארק חיצוני, החל ממדרגות ועד לקערות ומדפים. צורה נוספת של החלקה בתוך הבית נעשית בבתים. חלקם הרחיקו לכת כדי להקים רמפות וחצי פייפ בבית נטוש או אפילו בבית שלהם. בטוח שיהיה אתגר בכל פארק מקורה. יש הרבה מה ליהנות למתחילים ולמקצוענים.

3. הרחובות. כן, ברחובות העיר או העיר שלך. ברוב הערים, בין אם הן גדולות או קטנות, יש מגוון מקומות בהם תוכלו לסקייטבורד. אם אינכם גרים בעיירה קטנה מאוד או נידחת, עם רק דרכי עפר, אז בטוח יש מקום שתוכלו למצוא לסקייטבורד. למעשה רוב הסקייטפארקים מעוצבים עם הרבה מהתכונות שאתה רואה בעיר (כי הם כל כך טובים). גבעות נהדרות למי שמחפש ריגוש מהירות. שקית מעורבת של טריקים יכולה להיעשות על מעקות או ספסלים. תמצאו הרבה דברים מעשה ידי אדם ואפילו טבעיים הפזורים ברחבי העיר, שיכולים להיות טובים לסקייטבורד. ניתן להשתמש בדברים הקטנים והגדולים ביותר להחלקה. החלקה ברחובות מציעה לך יותר עומס; אתה לא יודע מה יהיה מעבר לפינה הבאה. שייט ברחובות או מצא לוח שטוח של בטון ותרגל טריקים על קרקע שטוחה. הכל תלוי בך. אתה לא צריך לחפש קשה כדי למצוא מקום. המדרכה או מגרש החניה אידיאליים לתרגול. עם זאת כאשר מחליקים ברחובות, צריך להיות זהירים במיוחד, לעולם לא לסקייטבורד במקומות אסורים או עמוסים. תכבד תמיד את רצונות הציבור.

4. החלקה על בריכה. אמנם שונה מפארקים פנימיים וחיצונים החלקה על בריכה מציעה רק מכשול עיקרי אחד להחליק עליו (או במקרה זה בו). בריכה שעברה ניקוז ותחתיתה מעוגלת מצוינת עבור מחליקים. שיטת החלקה זו נעשתה מאז השנים הראשונות של הסקייטבורד ועדיין פופולרית כיום. יש לך את הבחירה לשייט על ארבעת קירות הבריכה או להשתמש במדף העליון של הבריכה, להחלקה או שחיקה, או אפילו שיגור מחוץ לבריכה. החלקה על בריכה מאפשרת לך להשתמש בארבעת הקירות כדי לשמור על מהירות, ובכך לחסוך יותר מהאנרגיה שלך בכך שלא תצטרך לדחוף את עצמך. החלקה על בריכה היא עוד אפשרות מצוינת לגולשים.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *