נעלי כדורגל – איך לבחור אותם

כדורגל הוא משחק שמשחקים אלפים ואהובים על מיליונים. כל מקצוען כדורגל בוחר את הנעליים שלו בהתאם לדרישתו ומצב הקרקע שלו. אם השחקן לא ילבש קליעים נאותים, זה עלול להוות חיסרון גדול בצד שלו מכיוון שקליעים מספקים אחיזה נכונה והיצמדות לקרקע. נעלי כדורגל נבחרות על בסיס גורמים שונים, חלקם הם כדלקמן-

1. על פי משטח מגרש המשחקים– אם מצב הקרקע מחוספס ולא רך מדי, על השחקן להשתמש בצלעות קרקע מוצקות עם 12 עד 15 חתיכים באחרים כדי לשמור על חיכוך ולאפשר גמישות. חתיכים מגיעים בצורות שונות כמו חרוט, בצורת להב וכו’. אבל אם משטח הקרקע רטוב ובוצי, אז השחקן צריך ללכת על צלעות משטח רך, כך שהדביקות של הקרקע לא תגביל את החיכוך ותספק משיכה מספקת. עם זאת, בצלעות משטח רך, מספר החתיכים הוא 6-7, בנוי בצורה אידיאלית. כמו כן, עבור משטח קרקע קשיח וסלעי העדיפו את הקלעים בעלי ניטים שטוחים מכיוון שהם מספקים אחיזה מרבית לשמירה על איזון על המשטח הקשה.

2. על פי החומר– נעלי כדורגל עשויים מסוגים שונים של חומרים כמו עור קנגורו, עור עיזים, חומר סינטטי, רשת וכו’. לכל אחד יש יתרון וחסרון משלו. הנעליים העשויות מעור קנגורו מועדפות בדרך כלל מכיוון שהן מספקות נוחות רבה לכפות הרגליים והן עמידות למדי. אבל הם מאוד כבדים ויקרים, אז אתה יכול גם לבחור בנעליים מעור עיזים מכיוון שהם פחות יקרים ומספקים את אותה נוחות, אבל הם כבדים כמו הקודם. סוליות העשויות מחומר סינטטי נמצאות בשימוש נרחב מכיוון שהן קלות משקל וזולות, אך הן אינן מתאימות לכל מזג אוויר ואינן עמידות כמו צלעות עור קנגורו. חברות רבות החלו לייצר נעלי עור מלאכותיות בעלות איכות ועמידות עמידות במים.

3. על פי הנוחות– בחירת קלע נכון יכולה להיות משימה מאתגרת שכן העדיפות העיקרית היא הנוחות. קליעים לא צריכים להיות קטנים מדי או רחבים מדי. הם צריכים להתאים כראוי ולא לפגוע בהונות שלך וכתוצאה מכך שלפוחיות. בחרו את הקלעים שיכולים לאזן את התנועות שלכם קדימה ואחורה. לקליעים שלך חייב להיות אזור חבטות גדול כדי שיוכל לבעוט בכדור בקלות. המדרסים בקליעים צריכים להיות מספיק רכים וקופצניים.

4. לפי התקציב– המחיר של קליעים שונה מחברה לחברה המציעה סוגים שונים של איכות וחומר. האיכות של צלעות מסווגת כצלעות ברמה העליונה, צלעות דרג בינוניות וסוליות ברמה נמוכה. שחקן הכדורגל המקצועי בחר בקליעים מהשורה הראשונה מכיוון שהם מיוצרים כדי לספק את הדרישות של השחקן. הם יקרים מאוד ועולים בסביבות 100$-500$ תלוי בחברת הייצור. לצלזי השכבה האמצעיים יש ביקוש רב מכיוון שהם זמינים במחירים סבירים והם עמידים כמו צלעות מהדרג העליון. נעלי השכבה הנמוכות מיועדות למתחילים. הם זולים ואיכותיים פחותה.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *