נעלי כדורגל – האם הצבע באמת חשוב?

נעלי כדורגל הפכו מהצבעים השחורים המסורתיים לצבעים אטרקטיביים בהירים יותר. למעשה אפשר למצוא צלעות שמגיעות ביותר מצבע עז אחד. כמובן שלפני בחירת הצבע חשוב לבדוק את כל שאר האלמנטים החשובים של המגפיים שלך ואז להסתפק בצבע שמתאים לך. אבל האם הצבע באמת משנה?

צבעים בהירים – הם הפכו לנורמה עבור נעלי כדורגל מודרניות כאשר רוב המותגים יוצרים מגפיים בצבעי כחול עז, צהוב ניאון וירוק ואפילו תכלת וורוד. הצבעים העזים מיועדים בעצם לשחקנים שרוצים להתבלט ולהיראות בזמן שהם משחקים. הצבעים העזים מהפנטים ועובדים בצורה הטובה ביותר עבור שחקנים שאוהבים תשומת לב. אם אתה הולך על הנעליים הצבעוניות והאטרקטיביות, מוטב שתוודא שגם הכישורים שלך מתאימים, אחרת יהיה קל מאוד לאוהדים להרים אותך ולשחקנים אחרים ללגלג עליך.

מגפיים שחורות – מגף הכדורגל השחור המסורתי מקושר לשחקן שהוא מאוד רציני לגבי המשחק. במשך הזמן הארוך ביותר הוא צבע עמוד התווך שהעיצוב שלו עוסק יותר במורשת. שחקנים שבוחרים ללכת לשחור נחשבים יותר מכובדים למשחק בהשוואה לאלה שבוחרים בצבעים שובבים.

בחירת הצבעים

באופן כללי, צבע נעלי כדורגל הוא עניין של העדפה אישית. ביטחון עצמי חיוני במהלך כל משחק וחשוב מאוד לבחור מגפיים התואמות לסגנון האישי שלך. זה באמת יכול להשפיע על הגישה המנטאלית שלך למשחק. צבע המגף אולי לא ישפר את הביצועים שלך, אבל זה יכול להשפיע על המצב המנטלי, ומכאן לקבוע את הביצועים שלך במהלך המשחק. אם צבעים מרהיבים עובדים בשבילך ואיכשהו נראה שהם מניעים אותך לשחק, אז כדאי לך להמשיך ולבחור את הצבעים הבהירים שנראים לך הכי מושכים.

נראה שלצבעים חזותיים מאוד יש יחס משותף כאשר האופן שבו שחקנים מתחברים לכדור. השחור מקשה על ההבחנה בין אזורים שונים בעת חיבור מגף וכדור, כלומר שחקנים מבלים יותר זמן בהסתכלות למטה כדי להתמקד באזור זה. צבעים בהירים יותר יוצרים איזושהי הגדרה ומציעים זמן קל יותר להסתכל למטה ולהבדיל היכן להכות או לגעת בכדור. זה משהו שאולי לא חל על כל השחקנים, אבל במקרה שאתה מוצא שזה עובד בשבילך אז בהחלט אין שום סיבה שלא תלך על נעליים בצבעים עזים.

צבעי קליעים ואישיות

אם מסיבה כלשהי אתה מודע לצבע בעת רכישת נעלי הכדורגל שלך, ייתכן שתרצה לבחור צבע המתאים לאישיותך. מאמינים שאפשר לבסס את אישיות השחקן שלך לפי הצבע שתבחר למגפיים שלך. מאמינים ששחור מיועד למקצוענים מכיוון שזהו צבע שמעיד על וודאות, בעוד שלבן מיועד לשחקנים הנוטפים קלאסה וכישרון. נעליים כחולות ניסיון ושכנוע, רוגע ושלווה במשחק, בעוד שצהוב נראה כצבע לשחקנים עליזים אופטימיים ומלאי אנרגיה והתלהבות.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *