נעלי כדורגל סינטטי לעומת עור

נעלי כדורגל זמינות בחומרים רבים ושונים ולכל אחד יש נקודות חיוביות ושליליות משלו. בחירה בקליעים הטובים ביותר האפשריים תעזור בוודאות לשפר את ביצועי המשחק והפוטנציאל שלך. הסוגים הנפוצים ביותר של נעלי כדורגל כוללים את אלו העשויים מעור אמיתי ואת האלטרנטיבות באמצעות חומר סינטטי.

להלן סקירה כללית של החומרים השונים:

עוֹר

נעלי הכדורגל מעור אמיתי נתפסות כנוחות ביותר ומעניקות את ההתאמה הטובה ביותר. חומר זה יכול בקלות להתאים או למתוח כדי להתאים לצורה הייחודית של כף הרגל של השחקן הבודד לאורך זמן. עם זאת, איכות מתיחה זו יכולה להיות שלילית מדי פעם, במיוחד אם היא מתחילה להימתח יתר על המידה, מה שאומר שיש צורך להשקיע בזוג נעליים חדש.

עור הוא חומר עבה יותר בהשוואה לחלופות הסינתטיות, ולכן יש לו יכולת להעניק הגנה גדולה יותר לכפות הרגליים. בנוסף, עם סוג זה של קליעים התואם את צורת כף הרגל, זה בטוח יעזור עם השליטה בכדור.

עם זאת, לחומר העור יש כמה בעיות קטנות. ראשית, העור סופג למדי, מה שאומר שהקליעים יהיו קשים יותר לניקוי ויהיו כבדים יותר בזמן השימוש בתנאי משחק רטובים.

עור היברידי הוא פתרון שימושי לעזור לאותם שחקנים שמשחקים לעתים קרובות במצב רטוב. סוג זה של שקע עשוי מעור מטופל ורבע סינטטי כדי לשפר את עמידות המים בכל סיבוב.

סוג מסוים של עור שהוא מאוד קל וגמיש הוא עור הקנגורו. הוא עדיין מסוגל לשמור על חוזק העור המסורתי, אך זהו חומר רך שנותן ביצועים מעולים עם מגע רך ושליטה מצוינת בכדור.

מְלָאכוּתִי

קליעים בחומרים סינתטיים ראו שיפור רב בתקופה האחרונה שהשאיר אותם די דומים לאלטרנטיבות בעור. זהו חומר שנותן אפשרויות גדולות יותר עם עיצובים וגם מחזיק צבע היטב. בנוסף, זהו הסוג המועדף של צלעות בתנאים רטובים מכיוון שהוא מסוגל יותר להתנגד לחדירת מים. הנעלים המודרניים מתחילים להיות דקים וקלים יותר כדי לעזור לשמור על התחושה והשליטה בכדור.

עם זאת, חיוני לחפש נעליים העשויות מחומר איכותי. האפשרויות בעלות נמוכה יכולות להיות די כבדות ולהרגיש פחות נוחות ללבישה. כמו כן, מועיל ללבוש את הנעלים בחומר נושם.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *