נעלי Ipath – נעל הסקייטבורד האולטימטיבית ידידותית לסביבה

נעלי Ipath הן נעלי סקייט-בורדינג ידידותיות לסביבה. למותג יש רמה גבוהה של מודעות לסביבה הטבעית. זה לא הוכח רק בתוכנית ההסברה שלהם שמכוונת למערכת האקולוגית אלא גם בנעליים עצמן. השימוש במוצרים כמו קנבוס וכותנה טבעית בנעלי Ipath הוא העדות לכך שהמותג מוקדש לדאוג למערכת האקולוגית. שם המותג באמת נפרד משאר מותגי נעלי הסקייטבורד בגלל התודעה הסביבתית הזו, שמוחלת ישירות על הנעליים ונעלי הספורט.

המותג Ipath פותח על ידי בריאן קראוס ומקצוען הסקייטבורד מאט פילד. זהו עסק להנעלת סקייט והלבשה שבסיסו בטורנס, קליפורניה. נעלי איפאת ונעלי ספורט מקורן ברחובות סן פרנסיסקו אך גם מהסמטאות האחוריות של ניו יורק, בהן בולטת הסקייטבורד. הרעיון מאחורי ההנעלה הזו הוא להבין על מה התודעה באמת. עבור החברה, תודעה זו פירושה להיות העצמי שלך ולרדוף אחר הנתיב שלך. אפשר לסכם זאת בסלוגן שהמותג נושא: Follow your path.

זה באמת הולך בדרך מאוד שונה. בחיפוש אחר להיות הם עצמם וללכת אחר המסלול שלהם, הם פיתחו קולקציה ארצית של נעלי סקייט-בורדינג ונעלי סניקרס לעומת נעלי הסקייט החדשניות העולות שזורמות את השוק בימינו. נעלי Ipath ונעלי ספורט נחשבות על ידי אנשים רבים כנעלי סקייטבורד ידידותיות לסביבה. מעולם לא היו בשוק נעלי סקייט כמו נעלי Ipath ונעלי ספורט לפני כן. כאשר תחום נעלי הסקייטבורד דוהר לקראת שימוש בחומרים החדשניים ביותר, נעלי Ipath ונעלי ספורט משתמשים בהמפ, כותנה אורגנית ועור כחלופה.

עם זאת, אי אפשר לערער את רמת האיכות של נעלי Ipath פשוט בגלל שהם נעלי סקייטבורד ונעלי ספורט ידידותיות לסביבה. נעלי הסקייט הזה משתמשות בקנבוס האיכותי ביותר שיש בשוק. הם משתמשים בגומי באיכות מעולה לאחיזה טובה יותר. הם גם משתמשים במיטות EVA לנוחות רבה יותר וכמובן להגנה. הנעליים מיוצרות באמצעות בניית סטרובל היוצרת אפקט דמוי גרב המעניק נוחות רבה יותר ומאפשר ביצועים טובים יותר. הנעליים ונעלי הספורט שלהם הן באמת נעלי סקייטבורד ידידותיות לסביבה.

סדרת נעלי הגברים של Ipath מורכבת מאלפארו, ברנטפורד, בורנקוסט, חתולים, קלאסיקות, דריוס, גראסהופר, גאל, דרליקט, גמל שלמה, לינדהרסט, לנגסטון, שרלינג, ריד, פאסמור וסטאש. לעיצובים שלהם יש את התחושה הארצית הזו שכן הנעליים עשויות ברובן מקנבוס באיכות מעולה וכותנה טבעית. למרות שחלקם עשויים מעור, היצרן מבטיח שהם משתמשים רק בעור שמקורו בבורסקאות בדירוג כסף. לנעלי Ipath ונעלי ספורט, בדיוק כמו מותגי נעלי סקייטבורד אחרים, יש צוות של גולשי סקייטבורד, הכולל את פרד גאל ובוב ברנקוויסט.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *