סקייטבורד אולד סקול – ציוד סקייטבורד חדש לעומת מודרני

סקייטבורד של בית ספר ישן שונה מאוד מהסקייטבורד של היום.

סקייטבורד של בית ספר ישן מתייחס בדרך כלל לסקייטבורד שהיו פופולריים והיו בשימוש בעבר ואינם נפוץ כיום. לפעמים הם מכונה סקייט בורד קלאסיים. המונח “סקייטבורד אולד סקייטבורד” משמש בדרך כלל כדי להתייחס לכל סקייטבורד שראשיתו בשנות ה-80. עם זאת, ניתן לתארך סקייטבורד עד שנות ה-30 וה-40.

אנשים לא בטוחים איך נוצר הסקייטבורד הראשון, יש הטוענים שהסקייטבורד הראשון נוצר כאשר ילדים עם קופסאות סבון ממירוצי קופסאות סבון היו שוברים את קופסת הסבון ופשוט נשארו עם הלוח השטוח התחתון והגלגלים. אחרים טוענים שגולשים יצרו את הסקייטבורד הראשון על ידי הצמדת גלגלי גלגיליות לחלק של בורד שטוח על מנת לרכוב על משהו כאשר הם לא היו מסוגלים לגלוש.

למרות שברוב הפעמים אנו מתייחסים לסקייטבורד הישן כאל אלו שנעשו בשנות ה-80, זכרו שלמרות שאין מקורות סופיים למקום שבו הסקייטבורדים הפכו פופולריים או מהיכן הם הגיעו, הם בהחלט היו קיימים הרבה לפני שנות ה-80. בין אם מדובר בשנות ה-80 או ה-30, עדיין ישנם הבדלים רבים בין הסקייטבורדים הישנים לבין הסקייטבורדים המודרניים עליהם רוכבים ילדים כיום.

ראשית, המראה של הסקייטבורד הישן שונה מאוד מהסקייטבורדים המועדפים כיום. הם היו פחות קעורים. תמרונים אוויריים על הסקייטבורדים הללו היו כמעט בלתי אפשריים והצריכו מעט כושר המצאה כדי להשיג את המיומנות הזו.

לסקייטבורד של בית ספר ישן היה אף קטן וזנב גדול מאוד בצורת ריבוע וצורה שטוחה בצורה יוצאת דופן. בשונה מהסקייטבורד הישן, הסקייטבורדים המודרניים כוללים שיפור דרמטי לתמרונים אוויריים, יש להם אף גדול והם מעט גדולים ורחבים יותר בזנב מאשר מקביליהם. הסיפונים והמשאיות צרים והגלגלים קטנים יותר. זה נועד לשפר את היכולת ל-Olli ולטריקים אחרים של סקייטבורד שהם מבוססים עליהם.

למרות שהם עדיין סוגים אלה של סקייטבורד במחזור היום, המספרים הצטמצמו באופן דרמטי מכיוון שחברות מייצרות סקייטבורד שממוקדות לשוק. הסקייטבורדים הללו היו או הם הבסיס של סקייטבורדים טובים ומשופרים. המשאיות והגלגלים שופרו, כמו כן נעשה שימוש בחומרים טובים יותר לייצור סיפונים קלים חזקים.

הדבר העיקרי שיש לזכור כאן הוא שללא סקייטבורד ישן סקייטבורד הם כנראה לא יהיו סקייטבורדים מודרניים.

גלה כל מיני מידע על כל מיני ציוד סקייטבורד.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *