עובדות על סקייטבורד – למד מהר יותר עם לוח סקייט טוב!

כגולש סקייטבורד מתחיל, אתה יכול ללכת לחנות כלבו ולקנות את הסקייטבורד הזול הראשון שאתה רואה, אבל יש סיכוי גדול שאולי לא תהנה ממנו ככל יכולתך. גלגלים לא מסתובבים טוב, משאיות מחורבנות. זו לא תהיה התחלה טובה.

כדי להתחיל נכון וליהנות מסקייטבורד מההתחלה, קנה קרש באיכות טובה. זה לא אומר שאתה צריך לקנות את הסקייטבורד הכי יקר שיש, לא, יש אמצע. סקייטבורדים בין 50 ל -100 דולר טובים למתחילים ויהיו להם גלגלים ומשאיות עשויים היטב ויכולים להסתובב בקלות.

גודל גלגל:

54-56 מ”מ הוא גודל הגלגל הרגיל לגולשי סקייטבורד ברחוב. אם אתה מחפש רק סקייטבורד סיירת, אולי תרצה לשקול גלגלים בגודל 58 מ”מ או יותר. ככל שהגלגלים גדולים יותר, כך תשייט חלק יותר, כך פחות הסיכוי שתרגיש באבנים או סדקים.

מיסבים:

מיסבים הם הטבעות הקטנות שנכנסות לתוך הגלגלים. זה גורם לגלגל שלך להסתובב. מיסבים מגיעים ב- Abec3, Abec5 ו- Abec7 ו- Abec9. ABEC ראשי תיבות של Annular Bearing Engineers’ Committee, והיא השיטה האמריקאית לדירוג הדיוק והסובלנות. ככל שדירוג ABEC גבוה יותר, כך הנושא מדויק ומדויק יותר. לרוב הסקייטבורד יש מסבים מסוג Abec5 או Abec7.

גודל לוח:

ילדים יכולים לרכוב על סקייטבורד שנקרא “מיני” סקייטבורד. בדרך כלל מדובר בסקייטבורדים ברוחב 7.5 אינץ’ או פחות. סקייטבורדים נמדדים בעיקר ברוחבם ולא באורך. רוב הסקייטבורדים באורך של כ-28″-32 אינץ’.

סִיפּוּן:

סיפון של הסקייטבורד עשוי לרוב ממייפל סלע קשיח ויש לו 7 שכבות עץ. ככל שהרובד גבוה יותר הלוח יהיה כבד יותר. 7 שכבות מושלם למתחילים. כאשר אתה מתחיל וצריך לבחור סקייטבורד, עדיף לקנות סקייטבורד שלם. יש הרבה חפיסות בחוץ, אבל אז אתה צריך לדעת מה לקנות כדי לעשות סקייטבורד שלם: מיסבים, גריפטייפ, משאיות וגלגלים. זה עלול להיות מכריע מדי. חנויות רבות כבר בחרו עבורכם שילוב טוב (התקנה) כדי להקל. כשאתם מכירים את הסקייטבורד שלכם ורוצים לשדרג, הרבה יותר קל לבחור באותה תקופה גלגלים ומשאיות שונים.

כמה טיפים לציוד לפני שמתחילים או מחפשים סקייטבורד חדש:

*מסבים: חפש abec5 – מדורג

*לוח: לכו על – סיפון 7+ רבדים

*לוחות ילדים: עבור 7.25 אינץ ‘עד 7.5 אינץ’ או פחות

*נסיעה חלקה יותר: בחרו בגלגלים רכים וגדולים

*לוח לטריקים: בחר גלגלים קשים וקטנים יותר

*חבוש תמיד קסדה וציוד בטיחות

בחר את הלוח שלך, לך לגרוס ותהנה!

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *