פריצת דיסק – טניס – שיכוך כאבים

האם יש לך כאבים בגב התחתון כשאתה משחק טניס?

האם הכאב מופיע גם לפני או אחרי משחק, ועכשיו אתם תוהים האם מדובר בפריצת דיסק?

1.) טניס וכאבי גב

משחק טניס הוא אחד מענפי הספורט הפופולריים ביותר בעולם ומהווה מקור נהדר לפעילות גופנית. עם זאת, אם אתה מאמין שיש לך פריצת דיסק ואוהב את משחק הטניס הגדול, תרצה לדעת כיצד לטפל בבעיה זו בהקדם האפשרי. פריצת דיסק, המכונה גם החלקת דיסק או פריצת דיסק היא פציעה המתרחשת בעיקר בגב התחתון. שיטות טיפול לא ניתוחיות בחיים האמיתיות נדונות במאמר זה.

2.) פציעות פריצת דיסק

אם הטניס הוא אחד התשוקות העיקריות שלך ותוהה אם אתה יכול לשחק את המשחק כשאתה סובל מבעיית דיסק, אז התשובה יכולה להשתנות. אחד היתרונות הגדולים של משחק טניס הוא המתיחה והפיתול של הגו המספק אימון נהדר. אתה לא יכול להצליח באותה עבודה כשאתה רץ על הליכון, נכון?

לרוע המזל, כאשר מתרחשת פציעת דיסק סוג זה של פעילות רק יחמיר ועלול לגרום לנזק פוטנציאלי לעמוד השדרה. כאשר מתמודדים תחילה עם החלקת דיסק, יש להניח את הגב, כמובן. אבל הבעיה היא שלרבים מאיתנו אין זמן לנוח כל הזמן; ימין?

ברור שעלינו לומר לך שהעצה הטובה ביותר היא להתייעץ עם הרופא שלך לפני ביצוע כל סוג של פעילות מאומצת, במיוחד משחק כמו טניס.

3.) שיכוך כאבים

עם זאת, פריצת דיסק היא פציעה שכיחה למדי ואנשים רבים יכולים לשחק טניס בזמן שיש להם פריצת דיסק. בעיה זו היא שלאנשים רבים יש כאב בעת משחק בגלל הדיסק החליק וחלקים פשוטים כגון הגשת הכדור ליריב שלך עלולים לגרום לכאבים צורבים. אם אתה להוט לחזור למגרש הטניס ללא כל כאב, יש כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי לזרז את התהליך.

א.) פיזיותרפיה

זוהי דרך טובה לבדוק עד כמה פצוע הגב שלך וכמה פעילות אתה יכול לסבול. אחד הדברים החשובים ביותר שאתה יכול לעשות הוא לשפר את היציבה שלך. אחת הסיבות השכיחות לפריצת דיסק היא יציבה לקויה במקום העבודה ובבית. על ידי התמקדות בארגונומיה וביציבה טובה בכל עת, תוכל למנוע את החלקת הדיסקים בעתיד ולעזור לחזק את שרירי הגב שלך.

אנשים רבים עברו פריצת דיסק וחזרו לשחק עוד הרבה משחקי טניס. מה שחשוב לזכור הוא לא למהר לחזור לשחק ותמיד לקבל אישור מהרופא לפני שמשחקים שוב.

ב.) תמיכת גב

שיפור היציבה שלך והימנעות מתנועות שעלולות להיות מזיקות הם המפתח לתהליך הריפוי שלך. אחת הדרכים הטובות ביותר להשיג את שני הדברים הללו היא באמצעות פלטה לגב התחתון. לא, הם לא חייבים להיות מגושמים ולא, אחרים לא רואים אותם בקלות. שיכוך כאב צוין על ידי אנשים רבים ברגע שהפלטות הללו הוחלו וזה יכול להיות אחד הדברים שאתה שם לב גם כן!

חשוב לקבל ייעוץ רפואי על הפלטה מהרופא המקומי והמורשה שלך. אנשים אלה הם מומחי פלטה ויכולים לעזור לך להשיג את הפלטה הטובה ביותר לצרכים שלך וגם לחייב אותה בביטוח שלך.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *