תוחלת החיים של נעלי כדורגל

בכל פעם שנמכר זוג נעלי כדורגל איכותי, יש שאלה נפוצה מאוד שעולה בראשו של כמעט כל קונה: כמה זמן הזוג שלי יחזיק מעמד? ובכן, זו השאלה שהביאה אותך לדף הזה. המשך לקרוא כדי לדעת יותר.

קודם כל, אם אתה שחקן כדורגל קבוע ומשחק במשחק הזה 7 ימים בשבוע, צפה שהנעליים שלך יחזיקו שתי עונות לכל היותר. הנה כמה גורמים שישפיעו על תוחלת החיים של נעלי הכדורגל שלך.

נעליים קלות משקל

נעלי כדורגל קלות משקל אינן עמידות כמו הכבדות יותר. הסיבה לכך היא שהן עשויות מחומרים דקים יותר, מה שהופך את הנעליים האלה לשבריריות יותר.

משחק בשטח

בדיוק כמו דברים אחרים, גם המשטח עליו אתה הולך לשחק כדורגל חשוב. עבור משטחי דשא, אנו מציעים לך לקנות צלעות קרקע מוצקות. אסור לך ללבוש את הנעליים האלה כדי לשחק על דשא מלאכותי, אחרת תוחלת החיים של הנעליים שלך תקטן משמעותית.

רמת הפעילות שלך

אם אתה משחק 7 ימים בשבוע, עליך להשתמש בזוג נעלי כדורגל נוסף. לנעול את אותו זוג נעליים במהלך השבוע תקצר את תוחלת החיים שלהם.

כמה קשה אתה משחק

אם לא תשחק באגרסיביות כמו השחקנים המקצועיים, הנעליים שלך יחזיקו מעמד זמן רב יותר ולהיפך. לכן, אתה צריך להיות מציאותי וללכת על זוג הנעליים הנכון על סמך רמת התוקפנות שלך במהלך משחק. אם אתה רוצה שהקליעים שלך יחזיקו מעמד זמן רב ביותר, וודא שאתה מטפל בהם היטב. הנה כמה טיפים שיכולים לעזור לך עם זה:

שחרר את הקלעים שלך

בכל פעם שאתה קונה זוג נעליים חדש, אתה צריך לשים אותם לריצה או לפני משחק. בדרך זו אתה יכול לשחרר את הנעליים שלך. לאחר מספר ימים, הנעליים החדשות יהפכו להתאמה המתאימה לכפות הרגליים שלך. אז אתה יכול להשתמש בקליעים האלה למשחק הכדורגל שלך על הקרקע.

יבש את הנעליים שלך

לאחר כל משחק, אנו מציעים לייבש את הנעליים באוויר. עוד טיפ טוב הוא למלא כמה עמודים של עיתון כלשהו בכל זוג. הנייר יספוג את הלחות הנוספת וגם ישמור על צורת הזוג שלך. חשיפה מוגזמת לשמש מזיקה לנעליים שלך, במיוחד כשהן מתייבשות.

סוליות ניתנות להסרה

לאחר כל משחק, עליך להסיר את הסוליות הניתנות להסרה. אם לא תסיר אותם לאחר משחק ותלך על משטחים קשים, הקליעים שלך יהפכו קהים. כתוצאה מכך, לא תוכל להשתמש בהם.

תנקה אותם

בכל פעם שאתה חוזר הביתה ממגרש המשחקים, אל תשכח לנקות את נעלי הכדורגל שלך. זה ימנע מהאבק והפסולת לגרום נזק לעור. מלבד זאת, כדאי להסיר פסולת גם מהתפרים של הנעליים. עדיף לא להשתמש בחומרי ניקוי בזמן ניקוי הסוליות.

קרמי עור

זה רעיון טוב להשתמש בקרם עור טוב על הנעליים שלך, כי זה ישמור את הנעליים שלך רכות.

אל תשתמש במים חמים

חשוב מאוד שלא תשתמשו במים חמים כדי לנקות את הנעליים שלכם, אחרת בסופו של דבר תהרוס אותם לתמיד.

אז, אני מקווה שעכשיו יש לך מושג די טוב לגבי כמה זמן נעלי הכדורגל שלך יחזיקו מעמד אם תנקוט בצעדים הנכונים.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *