3 טיפים שיעזרו לשפר את דיוק הגשת הכדורעף שלך

ספורטאי כדורעף רבים נוטים להיות מתוסכלים מכמה היבטים של כישוריהם ושל המשחק שלהם; עם זאת, מיומנות אחת בפרט יכולה לגרום לשחקן כדורעף להיות מתוסכל ביותר; זה ההגשה. ההגשה היא לבד מה ששולט בתוצאות ההבקעה ובמשחק הכדורעף. בהגשה, לגובה שלך אין שום קשר למיומנות ההגשה שלך. אם תפתח הגשה עקבית מוצקה, אתה תהיה כוח שיש לפחד ממנו. שחקן שלא עולה בקנה אחד עם ההגשות שלו, או עם הכוח שמאחורי ההגשות שלו נובע בעיקר מהעובדה שהמוח שלו לא נמצא בהגשה. כלומר, הטיפ מספר אחד להגשה משופרת הוא לוודא שאתה רציני לגבי ההגשה שלך ושמוחך, העיניים והגוף שלך ממוקדים במקום שבו אתה מתכוון להגיש. שימו לב למיצוב הגוף שלכם, להטלת הכדור ולמגע שאתם יוצרים עם הכדור. אל תיתן לשום דבר סביבך להסיח את דעתך. פעולה זו תגרום לאובדן נקודה עבור הקבוצה שלך.

יש שחקנים שחושבים שניסיון להסתיר לאן הם מכוונים עם ההגשה שלהם יגביר את ה”התקפה” המפתיעה שלהם על קבוצת היריבה. זה לא יכול להיות רחוק יותר מהאמת. אתה צריך להתמודד עם המטרה שלך כדי שהשרת שלך יהיה אפקטיבי לחלוטין. אם תיישר את גופך לכיוון אליו אתה מכוון ותאזן את גופך, תייצר הגשה עקבית עוצמתית.

הטלת הכדור היא עוד גורם חשוב מאוד בהשגת דיוק הגשה גדול. אם הטלת הכדור שלך נמוכה, בסופו של דבר תיצור מגע עם הכדור כשאתה לא באיזון וההגשה שלך תגיע לרשת. כדי לשפר את הטלת הכדור שלך, צור לעצמך שגרה רגילה, מערכת. לזרוק את הכדור באותו אופן בכל פעם. זכור כי ההטלה חייבת להיות גבוהה מספיק כדי לאפשר לעצמך להאריך את זרועך.

לבסוף, אתה רוצה לוודא שאתה יוצר מגע מוצק עם הכדור. זה אומר שאתה מעסיק את כפות הידיים שלך לא משנה איזו מנה תבחר לעשות. הקפד לתרגל היכן היד שלך יוצרת מגע עם הכדור. זה יעזור לך להבין את סוגי ההגשה השונים והיכן אתה צריך ליצור מגע עם הכדור כדי לגוון את ההגשות שלך במשחק.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *