3 יתרונות גדולים של שימוש בסקייטבורד חשמלי

הסקייטבורד החשמלי מאוד תכליתי, נייד וקל לרכיבה במינימום מאמץ. כמו כן, הם דרך ידידותית לסביבה לטייל. בואו נסתכל על כמה מהיתרונות החיוביים של סקייטבורד חשמלי:

השתמש בפחות מאמץ

ללא צורך ללחוץ כל הזמן, יש פחות סיכוי להישחק לאחר נסיעה ברחבי העיר. מרחק הנסיעה לטעינה בודדת של הסוללה יכול להשתנות עם הדגמים השונים, אבל יש להם פוטנציאל להגיע עד 25 מיילים או יותר. כמו כן, קל להטעין אותם בין כל שימוש כמו סמארטפון או מכשיר דומה. מכיוון שאין צורך להתאמץ, לא תרגישו שחוקים גם לאחר טיול ארוך יחסית.

דבר נהדר נוסף הוא העובדה שהם בנויים עם גלגלים מגומיים ורחבים שנותנים אחיזה אמינה מאוד שמובילה לנסיעה חלקה ונוחה.

שליטה על המהירות

אפשר להיות הרבה שליטה על מהירות הסקייטבורד החשמלי. לדוגמה, לדגם הקונבנציונלי יש פוטנציאל לרדת מהר במיוחד, בעוד שהמהירות השטוחה שלו על מדרכה היא מהירה רק כמו כוח הרגליים שלך. רוב הדגמים החשמליים נותנים אפשרות לנסוע במהירות קבועה, שיכולה להיות באזור של 11 קמ”ש. שם המהירות תישאר עקבית גם בכביש שטוח וגם בגבעה עם שיפוע שיש לה זווית של כ-15 מעלות. כמו כן, עם היכולת לנסוע במהירות קבועה יהיה קל להגיע ליעד מתוכנן בזמן. בדומה לשליטה רבה יותר על מהירות הסקייטבורד, ישנה גם אפשרות להאט אותו ואף להשתמש במערכת בלימה אמינה.

חשמלי או ידני

הסקייטבורד החשמלי הוא מוצר רב תכליתי ולעתים קרובות נותן את האפשרות לעבור בין יחידה חשמלית ידנית. לדוגמה, סביר להניח שהיכולת לבצע טריקים בפארק סקייטים תהיה הרבה יותר קלה עם מצב סגנון הדחיפה הידנית. לאחר הפעולה המהנה בפארק, ניתן להפעיל מחדש את התכונה החשמלית כדי להפוך את הנסיעה הביתה למהירה וקלה יותר.

בסך הכל, הסקייטבורד החשמלי הוא מאוד כיף והוא דרך מצוינת לאמץ באמת את עתיד הפעילות הזו. כמו כן, עם הדרך הנינוחה יותר לטייל, יש הזדמנות גדולה יותר להעריך מסע ולהתבונן בסביבה המקומית.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *