5 חפיסות הסקייטבורד המובילות של 2013

ישנם ארבעה דברים עיקריים שכדאי לנסות למצוא בחפיסת סקייטבורד כדי למצוא את הדבר האידיאלי ביותר. אין ספק שהגודל והמחיר חיוניים כאשר מקבלים חפיסה חדשה, אבל מאמר זה ימחיש כמה אלמנטים מעבר לכך. כל אחד מהם עשוי להיות חשוב יותר או פחות לרוכב בהתאם לסוג ההחלקה שהוא מבצע.

הדבר הראשון שיש לשים לב אליו הוא פשוט המשקל. גולשי סקייטבורד שעושים הרבה טריקים טכניים על קרקע שטוחה עשויים להתעניין בעיקר בהיבט המשקל של לוח. גם הפופ חיוני לא פחות. הפופ של קרש הוא חיוני עבור רוב החלקה ברחוב. הגורם הבא שצריך להסתכל עליו הוא כמה חזק לוח. מחליקים שעושים המון סקייטבורד עם השפעה חזקה כמו מדרגות ענקיות מרווחות, צריכים להיות עם קרש חזק במיוחד אם הם לא מתכוונים לרכוש סיפון סקייטבורד חדש מדי שבוע. המרכיב האחרון שצריך לחפש הוא אורך החיים של לוח וכמה זמן הוא מחזיק בצורתו. עם זאת נאמר, הנה 5 חפיסות הסקייטבורד המובילות המדורגות עדיפות בכל קטגוריה.

Keystone Carbonlight תוצרת Cliche Skateboards

המבנה הספציפי הזה של סיפון הסקייטבורד אינו משתמש בכל הסדין העליון, אבל במקומו הם מיישמים רובד עליון בעל צורה ייחודית כדי לחזק את הסיפון באזורי המפתח המועדים להישבר. השיטה הזו לא מקריבה שום משקל או ביצועים, אבל מייצרת לוח קל יותר עם הרבה יותר פופ שמחזיק מעמד הרבה יותר זמן. כולל 45 יום אחריות נגד שבירה.

Low Pro תוצרת Real Skateboards

ריאל מבטיח שהבנייה הזו תחזיק מעמד זמן רב יותר, מובטחת. הקלות והעמידות של ה-Low Pro deck נובעים מקעור רדיוס מעט יותר הדוק מצד לצד המחזק את הסיפון. זה מאפשר שני פסי x דקים כרסומים בהתאמה אישית שמקטינים את המשקל מבלי להפחית את החוזק. הם עושים שימוש בדבק שחור מיוחד עמיד במים שניתן לראות בין השכבות, מה שמשפר את החוזק והקשיחות של הסיפון. התוצאה הסופית היא סיפון ארוך יותר עם מרכז כובד נמוך יותר עבור שליטה רבה יותר על הלוח ופופ מהיר יותר. מרכז הכובד התחתון נובע מלחיצה מרכזית עם נדנדה קלה מהאף אל הזנב. הנדנדה המרכזית מספקת גם נקודת ציר נוספת שיוצרת את הסיפון להגיב מהר יותר ומייצר ניתוק מהיר יותר של האף והזנב.

P2 תוצרת Flip, Plan B, Zero, Toy Machine, Mystery, Habitat, Santa Cruz, Skate Mental, and Creature

לוחות P2 מציגים זנב וחטום עמידים בפני גמישות עם ריבאונד מהיר וגבוה. מבנה זה כולל פורניר מייפל מחוזק בסיבי סיבי בצורת אליפסה, אשר משפר את הביצועים הטבעיים והפוף של שישה ציפויי מייפל דקיקים התומכים שלו. הצורה הסגלגלה נועדה לפזר מתחים ועומסים על כל הסיפון, לעומת רק סביב המקומות הקרובים ביותר למשאיות. מבנה ה-P2 מציע גמישות יוצאת דופן לסיפון, יוצר אפקט “פופ עמוס באביב”. הם דקים יותר וקלים יותר במשקלם מאשר חפיסות מייפל מסורתיות עם 7 שכבות.

Double Impact תוצרת Almost Skateboards

Double Impact עובד עם דיסקים מחוזקים בסיבי פחמן מרוכבים ייחודיים שהם לא רק סופר חזקים אלא קלי משקל ברצינות ומגולמים בתוך השכבה התחתונה לשיכוך פגיעות ועמידות. נוסף על כך, הוא משתמש בסדין עליון מלא של סיבי פחמן עבור חוזק בלתי יאומן ותוחלת חיים נוספת. שיטה מסוימת זו משתמשת בנקודות הדבקה של עיגון שרף אפוקסי כדי לשלב לחלוטין את הדיסק בסיפון מבלי שתהיה אפשרות להפרדה וליצור קשר מלוכד מוצק. כולל 45 יום אחריות נגד שבירה.

פופ סוד תוצרת Crailtap (סקייטבורד בנות, סקייטבורד שוקולד).

לוחות Pop Secret מורכבים מ-6 שכבות של מייפל עם שכבה נוספת של Fiberlam (למינציה של פיברגלס). שכבת Fiberlam גורמת לו להיות סופר נוקשה עם פופ מדהים. משקלו קל יותר מסיפון המייפל הבסיסי בעל 7 שכבות. Fiberlam גם מייצרת חוזק נוסף תוך שמירה על צורתו לאורך כל חייו.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *