5 סיבות לקום ולסקייטבורד כשקר

כשקר קפוא בחוץ, מציאת המוטיבציה לצאת החוצה ולתרגל את כישורי הסקייטבורד שלך יכולה להיראות כמו משימה כמעט בלתי אפשרית. זה יכול להיות קשה לעמוד בפיתוי פשוט לרכון לאחור על ספה נוחה, עם ספל קפה חם ולרדת עד בוא האביב. זו בעיה שכל רוכב סקייטבורד חווה בשלב כזה או אחר. לכן, אם אתם סובלים ממקרה חמור של אדישות סקייטבורד חורפית, פשוט תקראו, ומובטח לכם שתרצו לעלות ולצאת לשם, בכל מזג האוויר.

1. בגדי רחוב חורפיים מדהימים

יש כל כך הרבה קווי רחוב מדהימים לחורף כרגע, ומזג האוויר הקר נותן לך את התירוץ המושלם להתפנק עם קצת טיפול קמעונאי, שתמיד יש מקום לחייך. פנפילד ודנדרדון שניהם ידועים בסגנון, הפרקטיות והאיכות של המעילים שלהם, כך שאם אתה הולך על אחד מהמותגים האלה אתה יודע שמובטח לך שתראה מהפנט על הטרנד, ועדיין תהיה נוח וחם. מותגי בגדי רחוב רבים מעצבים את הבגדים שלהם מתוך מחשבה על סקייטבורד, כך שלא ייקח לך הרבה זמן למצוא משהו שמתאים לצרכים הספציפיים שלך.

2. עזרו לרפא את החורף בלוז

החורף יכול להיות אומלל מספיק מבלי למנוע מעצמך משהו שאתה באמת אוהב. בנוסף, אין דבר טוב יותר מקצת מאמץ גופני כדי להזרים את האנדורפינים, ולהרחיק את הבלוז החורפי. כמה שזה קר, תתחמם מספיק מהר ברגע שתתחיל להחליק.

3. תרגול עושה מושלם

בסקייטבורד רק ההארדקור ישרוד. אם היית נגן גיטרה, לא היית מניח את הכלי שלך במשך 6 חודשים מכל שנה. ובכן, לא אם רצית להיות טוב בזה. אם תתמידו במהלך החודשים הקרים, עד שמזג האוויר החם יגיע, הכישורים שלכם ישתפרו עד כדי כך שתגרמו לכל השאר להיראות כמו חובבים. בסקייטבורד, אם אתה רוצה להיות הטוב ביותר, אתה צריך לתת את המיטב.

4. יש סקייטפארקים לגמרי לעצמכם

בחורף, סקייטפארקים רבים ריקים לעתים קרובות וללא ההמולה המאנית של החודשים החמים. אז, זה נותן לך את ההזדמנות המושלמת לנסות את כל הטריקים החדשים המסובכים האלה, ללא חשש למבוכה אם בסופו של דבר תיפול על הפנים שלך.

5. מחויבות למטרה

הסקייטבורד התפתח כל כך מאז תחילתו בשנות החמישים. יש כיום יותר פארקי סקייט מאי פעם, ובתי ספר מסוימים אפילו מציעים זאת כפעילות חוץ-לימודית. סקייטבורד לא רק שכף רגלו בדלת של תרבות המיינסטרים, הוא הוזמן והציע כיבוד. וזה אף פעם לא היה מגיע כל כך רחוק אם קהילת ההחלקה הייתה נותנת לדבר קטן כמו מזג אוויר קר להפריע להם. גולשי הסקייטבורד נלחמו קשה כדי להתקבל – האם אתה באמת מתכוון לאכזב את העניין ולהשאיר את הסקייטפארקים נטושים, הכל בגלל מזג אוויר קצת קר?

אז הנה יש לנו את זה. אם המגרש הזה לא נתן לך השראה לצאת מהלוח שלך אז שום דבר לא יעשה זאת – כל מה שנותר לומר הוא למה אתה מחכה?

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *