Dish Network לעומת DirecTV בתכנות טניס

Dish Network ו- DirecTV הן שתי ספקיות שירותי הטלוויזיה בלוויין דיגיטליות בידור בארצות הברית. שניהם מספקים את המיטב שלהם בתכנות הכולל תכנות אנגלית, ספרדית, בינלאומית, פרימיום וספורט. תוכניות ספורט מאפשרות למנויים ליהנות מהספורט האהוב עליהם עם השחקנים האהובים עליהם. תכנות טניס הן ברשת Dish והן ב- DirecTV מציעה למנויים משחקים מגוונים ב-HD צלול. מאמר זה נותן את התיאור הברור של תכנות טניס ב-Dish Network ו- DirecTV ואת ההשוואה ביניהם.

תכנות טניס ב-Dish Network

תכנות טניס ב-Dish Network היא רשת 24 שעות שתועבר תחת ערוץ אחד “ערוץ הטניס”. ערוץ זה מוקדש לטניס ולאורח החיים סביבו. ערוץ הטניס יועבר בערוץ מספר 400 ברשת דיש. סדרת ארה”ב הפתוחה, סדרת מאסטרס ATP, סוני אריקסון מהדרג העליון

תחרויות אליפות WTA, גביע דייויס, גביע הפד וגביע הופמן הם טורנירי הטניס הזמינים ב-Dish Network. מנויים יכולים ליהנות מכל הטורנירים והמשחקים ב-HD מהמם.

סדרת ארה”ב הפתוחה היא עונת הטניס בקיץ של שישה שבועות המקשרת בין טורנירי ATP העולמי לטורנירי WTA של סוני אריקסון. זה מוזכר כעונה קשה בארה”ב או בצפון אמריקה. ATP הוא הטורניר היוקרתי ביותר בטניס גברים. מדובר בסדרה של תשעה טורנירי טניס שיתקיימו מדי שנה באירופה, צפון אמריקה ואסיה. זה ידוע במקור כאירועי “סדרת אליפות, שבוע בודד”.

אליפות WTA Tour היא מסע הטניס המקצועני העולמי לנשים שישוחק מדי שנה בסוף העונה עבור השחקניות המדורגות ביותר באיגוד הטניס לנשים (WTA). גביע דייוויס היא התחרות השנתית הגדולה ביותר לקבוצות המנוהלת על ידי הפדרציה הבינלאומית לטניס (ITF). זהו אירוע הנבחרת הבינלאומי העיקרי בטניס גברים. ארצות הברית היא המדינה המצליחה ביותר בתולדות הטורניר.

גביע הפד זהה לזה של גביע דייוויד אבל הוא מיועד לנשים. תחרות זו ידועה בעבר כגביע הפדרלי. Fed Cup היא התחרות הקבוצתית בטניס נשים על ידי הפדרציה הבינלאומית לטניס. בהשוואה לטורנירי טניס אחרים, גביע הופמן שונה לחלוטין כאשר שחקנים ושחקניות כאחד משחקים יחד ויוצרים קבוצה עבור ארצם. שמונה קבוצות מכל אומה ייבחרו מדי שנה להתחרות ביניהן בגביע הופמן. כל קבוצה מהווה שחקן אחד ושחקן אחד.

תכנות טניס ב- DirecTV

תכנות טניס ב- DirecTV מספק סיקור מלא של אירוע הטניס המפורסם ביותר בטורניר גראנד סלאם למנויים שלהם מדי שנה. טורניר גראנד סלאם מורכב מארבעה טורנירים, הידועים גם כמייג’ורים, כלומר אוסטרליה הפתוחה, צרפת הפתוחה, ווימבלדון ופתוחה ארצות הברית.

ווימבלדון הוא טורניר הטניס הוותיק ביותר ונחשב לטורניר היוקרתי ביותר בעולם. זהו הטורניר היחיד שעדיין משוחק על דשא והוא מתקיים במשך שבועיים בסוף יוני ותחילת יולי. ארה”ב הפתוחה היא גם טורניר טניס פופולרי מאוד שמתחיל מדי שנה בסוף אוגוסט ונמשך עד ספטמבר. DirecTV מעניקה סיקור מלא לכל משחקי הטורניר ממגרש החיצון ומשחקי הסיבוב המוקדם ועד לגמר.

רק ב-DirecTV, מנויים יכולים לחוות את כל אירוע הגראנד סלאם ומביא סיקור בונוס של המגרש החיצוני ומשחקי הסיבוב המוקדם של אוסטרליה הפתוחה. אליפות אוסטרליה הפתוחה ווימבלדון הם הסלאמים היחידים עם משחק פנימי. מכיוון שהטורניר הזה מפורסם בימים חמים במיוחד, הוא יתקיים באמצע הקיץ האוסטרלי.

מנויים יכולים לצפות ב-6 משחקים חיים בו-זמנית בעזרת ערוץ Australian Open Mix בערוץ 701. הם יכולים לבחור כל ערוץ אחד כדי לכוון אותו. תכונת מדריך המשחקים מאפשרת למנויים לראות את התוצאות מהמשחקים ואת לוח הזמנים של המשחקים הקרובים. ציונים בזמן אמת עבור משחקים מתנהלים כמו גם משחקים שהתחרו יסופקו כאשר מנויים יפעילו את התוצאות האחרונות.

תכונת הגרלות של גברים ונשים תוכננה באופן בלעדי כדי לדעת את התרשים המלא של סבב אחר סבב, שמראה על שחקנים בטורניר ושהולכים הביתה. מנויים יכולים ליהנות מכל המשחקים בטורניר ב-HD מהמם עם איכות תמונה וסאונד דיגיטליים.

השוואה

Dish Network ו- DirecTV מספקות סיקור נרחב של אירועי טניס. למרות ששני ספקי הטלוויזיה בלוויין מספקים טורנירים רבים למנויים שלהם, יש ביניהם שונות מסוימת. הטורנירים ומשחקי אירועי הטניס מועברים על ידי DirecTV כתוכנית, בעוד שבדיש נטוורק כל הטורנירים הללו יסופקו תחת ערוץ אחד בשם “ערוץ הטניס” בערוץ מספר 400. ערוץ טניס זה זמין עם חבילות התכנות America’s Top 250 והכל פאק של אמריקה.

ב-Dish Network, כל הטורנירים בתכנות הטניס מועברים תחת ערוץ אחד, “ערוץ הטניס”. להיפך, טורנירים של תוכניות טניס ב- DirecTV יועברו בערוץ Tennis וגם בערוץ הבלעדי של DirecTV בשם Mix Channel בערוץ מספר 701. ווימבלדון מסופקת על ידי DirecTV בערוצים 702 -707.

מנויים יכולים ליהנות מהכיסוי הכולל של תכנות טניס ב-high-definition מדהים גם ב-Dish Network וגם ב- DirecTV. התכונות האינטראקטיביות כמו ערוץ מיקס שבו מנויים יכולים לצפות ב-6 משחקים בו זמנית, מדריך משחקים המספק תוצאות ולוח זמנים של המשחקים הקרובים, תוצאות אחרונות נותנות ציונים בזמן אמת ותכניות הגרלות גברים ונשים סבב אחר סיבוב זמינות עם DirecTV. מצד שני, Dish Network מציעה רק ערוץ אחד לטניס שאין לו תכונות נוספות כמו DirecTV.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *